Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

„10 kaček pro dobrou věc“ podpořilo v dubnu organizaci Azyl pro opuštěná zvířata

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

„10 kaček pro dobrou věc“ podpořilo v dubnu organizaci Azyl pro opuštěná zvířata 27.4.2015 Dne 25. 4. 2015 se sešli zástupci naší společnosti a neziskové organizace Azyl pro opuštěná zvířata (Naděje pro zvířata, z.ú.), aby předali výtěžek z dubnové etapy projektu „10 kaček pro dobrou věc“. Předání tentokrát proběhlo přímo v útulku v Libni za asistence psů, kteří čekají na adopci. Neziskové organizaci Azyl pro opuštěná zvířata byl předán dar v hodnotě 5.610,- Kč.

V rámci projektu „10 kaček pro dobrou věc“ každý první týden v měsíci daruje naše společnost i kavárna Caffeine 5 Kč za každou prodanou kávu v kavárně Caffeine (dohromady tedy 10 Kč za jednu prodanou kávu) na dobročinné účely. Každý měsíc bychom chtěli výtěžek předat jiné neziskové organizaci a pomoci tak širšímu okruhu potřebných. Pro měsíc duben byla vybrána nezisková organizace Azyl pro opuštěná zvířata, která se stará o odložené psi a snaží se jim zajistit nový domov.

Akce tentokrát trvala až do 11. 4. a dohromady se tak prodalo 561 káv, což znamená dar 2.805 Kč od každé společnosti, dohromady tedy 5.610 Kč. Výtěžek byl předán zástupci naší společnosti majitelce útulku paní Mgr. Haně Tesařové přímo v prostorách útulku v Libni, kde momentálně čeká 9 krásných psů na adopci.

I v květnu vás zveme do kavárny Caffeine na jejich výtečnou kávu, akce bude probíhat od 1. 5. do 15. 5. 2015, ovšem pozor kavárna bude zavřena v období státních svátků (1. - 3. 5. a 8. - 10. 5.). V květnu budeme pomáhat Studiu Oáza, akci můžete sledovat na sociálních sítích (FB OldanyGroup, FB Caffeine). 

Pokud chcete také pomoci a rozšířit povědomí o projektu „10 kaček pro dobrou věc“, používejte prosím hashtag #10kacekPomaha.

Zleva zástupkyně společnosti OldanyGroup (Barbara Štrbíková, PR & project coordinator) předává dar organizaci Azyl pro opuštěná zvířata (Vilda, bígl, 1,5 roku)Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací