Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

„10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v březnu organizaci Dětské krizové centrum

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

„10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v březnu organizaci Dětské krizové centrum 30.3.2015 Dne 30.3.2015 se sešli zástupci naší společnosti a neziskové organizace Dětské krizové centrum v kavárně Caffeine, aby předali výtěžek z druhé etapy projektu „10 kaček pro dobrou věc“, který odstartoval v únoru. Neziskové organizaci Dětské krizové centrum byl předán dar v hodnotě 6.220,- Kč.

V rámci projektu „10 kaček pro dobrou věc“ každý první týden v měsíci daruje naše společnost i kavárna Caffeine 5 Kč za každou prodanou kávu v kavárně Caffeine (dohromady tedy 10 Kč za jednu prodanou kávu) na dobročinné účely. Každý měsíc bychom chtěli výtěžek předat jiné neziskové organizaci a pomoci tak širšímu okruhu potřebných. Pro měsíc březen byla vybrána nezisková organizace Dětské krizové centrum, která se specializuje na problematiku dětí týraných, zneužívaných a zanedbávaných (syndrom CAN).

Protože první týden v březnu ještě probíhaly školní jarní prázdniny, byla akce prodloužena také na druhý březnový týden. Dohromady za oba týdny se tak prodalo 622 káv, což znamená dar 3.110 Kč od každé společnosti, dohromady tedy 6.220 Kč. Výtěžek byl předán zástupci naší společnosti PR organizace paní Ing. Petře Melingerové v příjemné atmosféře kavárny Caffeine.

Zatím se akce setkává s příznivými reakcemi, a proto doufáme, že si i na začátku dalšího měsíce přijdete dát do Caffeine jejich výtečnou kávu, abychom tak společně mohli pomoci dalším potřebným. V dubnu budeme pomáhat Azylu opuštěných zvířat v Libni, akci můžete sledovat na sociálních sítích (FB OldanyGroup, FB Caffeine). 

Pokud chcete také pomoci a rozšířit povědomí o projektu „10 kaček pro dobrou věc“, používejte prosím hashtag #10kacekPomaha.

Zleva zástupkyně společnosti OldanyGroup (Barbara Štrbíková, PR & project coordinator) předává dar organizaci Dětské krizové centrum (Petra Melingerová, PR)

Kavárna Caffeine galerie

Caffeine barCaffeine DJCaffeine první patro
Caffeine spodekCaffeine zvenku  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací