Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

„10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v únoru organizaci Letní dům

„10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v únoru organizaci Letní dům 17.2.2015 Dne 17.2.2015 se sešli zástupci kavárny Caffeine, naší společnosti a neziskové organizace Letní dům, aby předali výtěžek z první etapy projektu „10 kaček pro dobrou věc“, který odstartoval v únoru. Za první únorový týden se v kavárně Caffeine prodalo 360 káv, neziskové organizaci Letní dům tak byl předán dar v hodnotě 3.600,- Kč.

V rámci projektu „10 kaček pro dobrou věc“ každý první týden v měsíci daruje naše společnost i kavárna Caffeine 5 Kč za každou prodanou kávu v kavárně Caffeine (dohromady tedy 10 Kč za jednu prodanou kávu) na dobročinné účely. Každý měsíc bychom chtěli výtěžek předat jiné neziskové organizaci a pomoci tak širšímu okruhu potřebných. Pro měsíc únor byla vybrána nezisková organizace Letní dům, která pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů.

První týden projektu byl úspěšný, prodalo se 360 káv, což znamená dar 1.800 Kč od každé společnosti, dohromady tedy 3.600 Kč. Výtěžek byl předán zástupci naší společnosti a kavárny Caffeine panu řediteli neziskové organizace Letní dům Cyrilu Zákorovi v příjemné atmosféře kavárny Caffeine.

Organizace Letní dům velmi děkuje všem zúčastněným, stejně tak jako naše společnost a kavárna Caffeine a doufáme, že i na začátku příštího měsíce si přijdete dát do Caffeine jejich výtečnou kávu, abychom tak společně mohli pomoci dalším potřebným. Konkrétní organizace, které poputuje výtěžek z další etapy, bude brzy zveřejněna na sociálních sítích (FB OldanyGroup, FB Caffeine). 

Pokud chcete také pomoci a rozšířit povědomí o projektu „10 kaček pro dobrou věc“, používejte prosím hashtag #10kacekPomaha.

Zprava zástupci kavárny Caffeine (Takis Lorovský, majitel) a společnosti OldanyGroup (Barbara Štrbíková, PR & project coordinator) předávají dar organizaci Letní dům (Cyril Zákora, ředitel)

Kavárna Caffeine galerie

Caffeine barCaffeine DJCaffeine první patro
Caffeine spodekCaffeine zvenku  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací