Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

"10 kaček pro dobrou věc" v květnu podpořilo Studio Oáza

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

17.6.2015 Dne 15. 6. 2015 se sešli zástupci naší společnosti a neziskové organizace Studio Oáza, aby předali výtěžek z květnové etapy projektu „10 kaček pro dobrou věc“. Předání tentokrát proběhlo přímo v prostorách Studia Oáza, kulturního centra pro mentálně postižené. Neziskové organizaci Studio Oáza byl předán dar v hodnotě 8.220,- Kč.

V rámci projektu „10 kaček pro dobrou věc“ každý první týden v měsíci daruje naše společnost i kavárna Caffeine 5 Kč za každou prodanou kávu v kavárně Caffeine (dohromady tedy 10 Kč za jednu prodanou kávu) na dobročinné účely. Každý měsíc bychom chtěli výtěžek předat jiné neziskové organizaci a pomoci tak širšímu okruhu potřebných. Pro měsíc květen byla vybrána nezisková organizace Studio Oáza, která zajišťuje zájmové kroužky pro mentálně postižené.

Akce byla tentokrát prodloužena na celý měsíc a dohromady se tak prodalo 822 káv, což znamená dar 4.110 Kč od každé společnosti, dohromady tedy 8.220 Kč. Výtěžek byl předán zástupci naší společnosti ředitelce Janě Vítkové přímo v prostorách Studia Oáza, kde jsme mohli mimo jiné vidět krásná výtvarná díla jejich klientů.

Akci můžete dále sledovat na sociálních sítích (FB OldanyGroup, Twitter). 

Pokud chcete také pomoci a rozšířit povědomí o projektu „10 kaček pro dobrou věc“, používejte prosím hashtag #10kacekPomaha.

Zprava zástupkyně společnosti OldanyGroup (Barbara Štrbíková, PR & project coordinator) předává dar organizaci Studio Oáza (Jana Vítková, ředitelka)Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací