Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

15% sleva na VMware View Premier Bundle

Zpráva již není aktuální

15% sleva na VMware View Premier Bundle 5.4.2013 Získejte slevu 15% na balíček VMware View Premier Bundle (50 souběžných připojení). Využijte této příležitosti a zhodnoťte výhody desktopové virtualizace s VMware View v malém nasazení. Tato nabídka platí do 15.6.2013.

VMware View nabízí centralizovanou správu desktopů, která vám pomůže dosáhnout vyšší obchodní aktivity, zabezpečení dat a vynikajícího uživatelského zážitku.

VMware View Vám umožní v jakékoliv síti zkonsolidovat virtuální desktopy na vaše servery v datovém centru a řídit nezávisle na sobě operační systémy, aplikace a data, zatímco bude poskytovat koncovým uživatelům flexibilní vysoký výkon.

VMware View Premier

Zahrnuje VMware vSphere pro desktopy, VMware View Manager, View Composer, ThinApp a vCenter Server Standard. VMware View Premier tedy rozšiřuje edici Enterprise o několik užitečných komponent zahrnujících ThinApp pro virtualizaci aplikací, View Composer pro řízení jediného obrazu (gold image) a tím snížení požadavků na datové úložiště, a vShield Endpoint pro ochranu virtuálních desktopů na úrovni hypervisoru. Toto všechno značně snižuje náklady na správu aplikací a desktopů, zatímco zvyšuje flexibilitu a aktivitu uživatelů.

Chci zadat poptávkuPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací