Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

50% sleva na upgrade z Veeam Backup Essentials

Zpráva již není aktuální

50% sleva na upgrade z Veeam Backup Essentials 10.10.2014 Pokud už vám nestačí řešení Veeam Backup Essentials a potřebujete řešení pro více než 6 socketů, právě pro vás má nyní Veeam výhodné řešení. Můžete do konce roku upgradovat na jakoukoliv edici produktu Veeam Backup & Replication nebo sady Veeam Availability Suite (Veeam Backup Management Suite) s 50% slevou a navíc se vyhnete zdražování těchto produktů, které je ohlášeno na začátek příštího roku.

Sada Veeam Availability Suite nebo produkt Veeam Backup & Replication ochrání všechny vaše virtuální stroje, pokud jste vyčerpali kapacitu produktu Veeam Backup Essentials. Navíc získáte bezplatný upgrade na verzi 8.

S edicí Enterprise nebo Enterprise Plus produktů  Veeam Backup & Replication nebo Availability Suite získáte ještě více ochrany – 50x rychlejší cloudové nebo vzdálené zálohování s použitím vestavěné akcelerace WAN a produkt Veeam Cloud Connect dostupného ve verzi v8.

Jakmile bude k dispozici verze 8, bude sada Veeam Backup Management Suite nahrazena sadou Veeam Availability Suite.

Chci zadat poptávku

Podmínky nabídky:

Tato nabídka platí pouze pro licence Veeam Backup Essentials zakoupené do 30. září 2014. Nabídka je omezená množstvím vlastněných licencí Veeam Backup Essentials. 50% sleva na upgrade z produktu Veeam Backup Essentials na produkt Veeam Backup & Replication nebo na sadu Veeam Backup Management Suite edic Standard/Enterprise/Enterprise Plus včetně veřejných licencí platí do 31. prosince 2014. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnou jinou akční nabídkou nebo zvýhodněnou cenou, vzdělávacími licencemi či licencemi pro interní použití.

Obnovení podpory/údržby do ceny upgradu není zahrnuto, upgrady z této akční nabídky nebudou mít vliv na stávající dobu platnosti podpory licencí.Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací