Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

6 socketů Veeam Backup Essentials za cenu 4!

Zpráva již není aktuální

6 socketů Veeam Backup Essentials za cenu 4! 25.2.2015 Až do 30.6.2015 máte možnost zakoupit 6 socketů Veeam Backup Essentials za cenu 4. Produkt Veeam Backup Essentials je vhodný pro malé podniky s prostředím 1-6 socketů.

Produkt Veeam Backup Essentials nabízí stejné funkce jako produkt Veeam Availability Suite, kombinuje oceněnou ochranu dat a funkce správy produktů Veeam Backup & Replication a Veeam ONE. Je určen malým podnikům, kterým zajistí úsporu času a peněz a poskytne všechny funkce zálohování a obnovení, které pro méně rozsáhlá prostředí VMware vSphere nebo Microsoft Hyper-V potřebujete.

Chci zadat poptávku

Podmínky promo akce:

  • Promo akce je platná do 30. 6. 2015.
  • Nabídka se vztahuje pouze na nové nákupy licencí produktu Veeam Backup Essentials.
  • Promo akce se vztahuje na kteroukoliv edici produktu Veeam Backup Essentials – Standard, Enterprise nebo Enterprise Plus – a zahrnuje licence pro veřejný sektor.
  • Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnou jinou promo akcí nebo zvýhodněnou cenou, vzdělávacími licencemi či licencemi pro interní použití.
  • Tato nabídka se vztahuje pouze na nové licence a nikoli na předplacenou podporu nebo jiné související nákupy služeb podpory.Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací