Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

BeeScale: Razantní snížení cen a chystané novinky

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

BeeScale: Razantní snížení cen a chystané novinky 7.3.2012 Společnost OldanyGroup snižuje od 7.3.2012 ceny cloud computingové služby BeeScale.

Prvním dnem tohoto měsíce byla zrušena virtuální měna HNY a byla nahrazena českou korunou. Zároveň s touto změnou dochází i ke snižování cen platné od 7.3.2012. Nejmenší konfigurace virtuálního serveru tak bude stát méně než 3 koruny denně, tedy asi 89 Kč měsíčně. Ceny služby BeeScale jsme tak snížili až o polovinu, což z ní dělá jednu z nejlevnější cloudových služeb (typu IaaS) ve střední Evropě.

Používání vlastních virtuálních serverů si od teď může dovolit úplně každý.

Účtování ve službě BeeScale je prováděno po hodinách, na základě skutečně využitých prostředků. Platíte tedy pouze za to, co opravdu používáte. Podrobné ceny se dozvíte zde (všechny uvedené ceny jsou včetně DPH).

BeeScale umožňuje jednotlivcům i menším firmám pronajmout si libovolný počet virtuálních serverů a spravovat je přes intuitivní webové rozhraní. Službu si můžete sami bezplatně vyzkoušet, po registraci dostanete zdarma kredit 100 Kč. U těchto trial uživatelských účtů jsme zdvojnásobili horní limit kapacity vRAM z původních 128 MB na 256 MB.

Zaregistrujte se nyní na www.beescale.com

Chystáme pro Vás ale i další příjemné novinky:

 • Privátní virtuální sítě typu LAN (dedikované jednomu zákazníkovi a jeho vServerům)
 • Možnost úprav parametrů vServeru za běhu - změna vCPU a vRAM, přidávání a odebírání disků a přidávání virtuálních síťových karet za běhu
 • Upload a download virtuálních disků a záloh

Pro aktuální přehled připravovaných novinek sledujte Facebook a Twitter. • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací