Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

BeeScale: Spuštění BETA2 programu

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

BeeScale: Spuštění BETA2 programu 31.3.2011 Dne 15.3.2011 byl spuštěn druhý testovací provoz služby BeeScale s využitím nově vyvinutých technologií. BeeScale v tomto provozu běží bezproblémově, tudíž již nic nebrání produkčnímu spuštění začátkem dubna 2011.

Projekt BeeScale představuje praktické a výhodné řešení v oblasti cloud computingu, kdy si uživatel může pronajmout výpočetní a datové zdroje pro provoz virtuálních serverů. Výhoda této služby spočívá mj. v placení pouze za ty zdroje (procesor, operační paměť, kapacita disku apod.), které skutečně využíváte. Parametry těchto zdrojů lze kdykoli nastavit podle vlastních potřeb během několika desítek vteřin.

Na podzim loňského roku jsme oznámili spuštění testovacího provozu, avšak ke spuštění ostrého provozu dosud nedošlo. V první beta verzi byla využívána komunitní technologie pro řízení prostředků v cloudu (cloud hypervisor). Při testování během prvního beta provozu se však ukázalo, že tato technologie vykazovala nestabilní chování a nesplňovala náročné požadavky BeeScale. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyvinout vlastní software pro správu cloudu, na kterém byla v polovině března spuštěna zkušební verze beta2. Součástí nových technologií je cloud hypervisor nazvaný Apiarist.

BeeScale: Architecture of the cloud

Stejně jako v původní testovací verzi, i nyní je možné zapojit se do veřejného testování služby a získat tak kredit na provoz vlastních virtuálních serverů v produkčním provozu hlášením chyb a námětů na zlepšení. Registrovat se můžete na stránkách služby BeeScale www.beescale.com a dále budete o všem informováni emailem.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací