Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Co obsahuje VMware Horizon Suite?

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Co obsahuje VMware Horizon Suite? 22.2.2013 VMware představil 20.2.2013 produkt VMware Horizon Suite, který obsahuje jak zcela nové produkty, tak novější verze již existujících pouze se změnou v názvu a integrací do tohoto balíku.

Jednotlivé produkty VMware Horizon Suite:

VMware Horizon Workspace – nová virtuální pracovní plocha

S VMware Horizon Workspace budou IT administrátoři schopni přidělit a poskytnout data, aplikace nebo celé desktopy přímo koncovým uživatelům nebo skupinám místo jejich přiřazení na konkrétní hardwarová zařízení. Koncoví uživatelé si budou moci sami instalovat podnikové aplikace a služby ke snížení zátěže na IT oddělení. Horizon Workspace organizacím také umožní jednoduše přidat nová zařízení, uživatele nebo aplikace bez potřeby rekonfigurace zařízení nebo koncových bodů. Navíc centralizovaná správa zjednodušuje prosazování a správu uživatelských politik, takže celé řešení bude mít vyšší bezpečnost a ochranu.

VMware Horizon WorkspaceVMware Horizon WorkspaceVMware Horizon Workspace
VMware Horizon Workspace

VMware Horizon View 5.2 – snadno použitelné a spravované VDI

VMware Horizon View 5.2 - transformace tradičních fyzických PC na centralizovaně spravované IT služby – bude pružně poskytovat desktopové služby jako virtuální pracovní plochu, jež umožní dokonalé ovládání a flexibilitu pro dokonalý uživatelský zážitek, správu a servis. Zjednodušený přístup pomocí libovolného prohlížeče s podporou HTML 5, umožní uživatelům využívat služby jejich virtuálního desktopu a aplikací na jakémkoli zařízení bez nutnosti dopředu instalovat náročný klientský software. Podpora pro hardwarově akcelerovanou 3-D grafiku umožní většině graficky náročných aplikací běžet uvnitř virtuálních desktopů, čímž se VDI otevírá pro nová odvětví jako je CAD (computer assisted design) a CAM (computer assisted manufacturing). V neposlední řadě Horizon View 5.2 s Unity nabídne nové intuitivní dotykové rozhraní.

VMware Horizon ViewVMware Horizon ViewVMware Horizon View
VMware Horizon ViewVMware Horizon View

VMware Horizon Mirage 4 – lepší fyzický desktop

VMware Horizon Mirage 4 poskytne optimální zážitek z práce koncovým uživatelům v režimu online i offline, přičemž sníží IT náklady díky automatizované správě desktopových služeb. Horizon Mirage je řešení pro správu uživatelských PC (aktuálně fyzických) pomocí logických vrstev operačního systému vlastněných a spravovaných buď IT, nebo koncovým uživatelem. Horizon Mirage 4 dává IT možnost aktualizovat jednotlivé vrstvy nezávisle na ostatních, což umožňuje uživatelům mít svá data a aplikace stále aktuální. Navíc integrace s VMware ThinApp zjednodušuje doručování aplikací a umožňuje tak hladší migraci OS a poskytuje "roll-back" funkce v případě poruchy nebo havárie. VMware Horizon Mirage 4 také rozšiřuje podporu virtuálních Windows prostředí na Macu díky bezplatnému VMware Fusion Professional balíku, což zlepšuje produktivitu koncových zákazníků.

VMware Horizon MirageVMware Horizon MirageVMware Horizon Mirage
VMware Horizon Mirage

Chci zadat poptávkuPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Související informace

 • Související produkty

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací