Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Hledáte účinnější řešení zálohování VMware vSphere? Získejte 25% slevu!

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Hledáte účinnější řešení zálohování VMware vSphere? Získejte 25% slevu! 12.10.2010 Nahraďte konkurenční řešení jakoukoliv edicí Veeam Backup & Replication. Až do 24.12.2010 si můžete tento spolehlivý a výkonný produkt pro zálohování a replikaci VMware ESX a ESXi serverů pořídit se slevou 25%.

Používáte pro zálohování VMware jiný produkt než Veeam Backup & Replication?

Přemýšlíte o tom, jak vyřešit zálohování a replikaci svého VMware prostředí, protože Vám současný produkt nevyhovuje? Slyšeli jste už o prvotřídním řešení Backup & Replication od Veeamu, který nabízí zálohování a replikaci v jediném produktu? Víte, že Veeam Backup & Replication získal tento rok několik ocenění na VMworld 2010? Pokud se rozhodnete současný konkurenční produkt nahradit jakoukoliv edicí produktu Veeam Backup & Replication získáte slevu 25 %.

Chci zadat poptávku

Tato akce je platná od 1.10.2010 do 24.12.2010. Pro slevu budete potřebovat doklad o koupi konkurenčního produktu pro zálohování a replikaci VMware ESX a ESXi serverů. Sleva se vztahuje pouze na sockety, u kterých jste používali konkurenční řešení, máte doklad o jeho koupi a pro které chcete nyní pořídit produkt Veeam Backup & Replication. Za sockety, které překročí tuto hranici je účtována obvyklá cena.

Veeam Backup & Replication je dostupný ve dvou edicích: Standard a Enterprise. Právě edice Enterprise s inovativní technologií SureBackup je novinkou roku, která vyhrála nejvyšší ocenění na VMworld 2010 „Best of show“. Za technologii vPower, která produkt zřetelně odlišuje od konkurence, získal Veeam na VMworld 2010 zlato v kategorií New technology.

vPower obohacuje Veeam Backup & Replication o tyto schopnosti:

 • okamžitá obnova virtuálních strojů (obnoví virtuální stroj ze zálohy během několika minut)
 • U-AIR univerzální obnova jednotlivých položek aplikací (obnoví objekty z jakékoliv zvirtualizované aplikace bez dodatečných záloh, agentů nebo softwarových licencí)
 • SureBackup ověření zálohy (ověří obnovitelnost zálohy virtuálního stroje)

Chci zadat poptávku

Více o produktu Veeam Backup & Replication se můžete dozvědět zde. Sleva 25% se vztahuje na obě edice a výběr té správné je pouze na Vás. Pokud budete mít zájem rádi Vám samozřejmě poradíme jaká varianta je pro Vaši konkrétní situaci nejvýhodnější.Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Promo akce

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací