Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

IBM: Získali jsme specializované certifikace IBM

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

IBM: Získali jsme specializované certifikace IBM 21.2.2012 V rámci školení partnerů společnosti IBM, které probíhalo minulý týden, jsme získali další z řady certifikací, tentokrát zaměřených na detailní znalosti serverových a bladeových řešení a datových úložišť, které nám pomohou k poskytování efektivní předprodejní podpory.

 • IBM Certified Specialist – System x Sales V6
  Tento certifikát označuje zkušeného technického experta na předprodejní podporu serverů řady System x, který je vyškolen tak, aby pomáhal zákazníkům nalézt co nejvhodnější řešení při volbě serverů.
 • IBM Certified Specialist – System x Technical Principles V10
  Tento certifikát je také zaměřen na servery a datová úložiště řady System x, a to především na jejich technickou stránku. Je určen pro označení takových partnerů společnosti IBM, kteří byli vyškoleni v oblastech instalace, nastavení a údržby serverů a datových úložišť System x a dalších technických záležitostech.
 • IBM Certified Specialist - High Volume Storage Fundamentals V2
  Tento certifikát je určen pro specialisty na (velká) úložiště IBM, kteří jsou zvyklí pracovat s produkty řady System x, BladeCenter a další, jsou schopni samostatně spravovat úložiště IBM a také odborně prezentovat jejich výhody a doporučit vhodné řešení pro konkrétního zákazníka.

Snažíme se vám vždy přinášet to nejlepší a s tím souvisí i rozumět produktům, které vám nabízíme. Proto věříme, že čas a energie, které jsme investovali do náročného školení, přinesou výsledek v podobě dalších spokojených zákazníků naší společnosti.

Podívejte se například na prodloužené promo akce, které můžete nově využívat až do 31. 3. 2012. • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací