Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Konec podpory pro Windows XP a MS Office 2003

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Konec podpory pro Windows XP a MS Office 2003 5.4.2013 Dle životního cyklu podpory produktů Microsoft, uplyne dne 8.4.2014 podpora produktů Windows XP a Microsoft Office 2003. Zbývá tedy pouze 12 měsíců pro přechod na novější verze těchto produktů. S přechodem na nové verze produktů získáte nové funkce i možnosti, jak lépe využít vaše počítače.

Od 8. dubna 2014 již nebudou vydávány ani bezpečnostní aktualizace pro Windows XP a Office 2003. V případě, že se v tomto produktu objeví bezpečnostní chyba, která může být zneužita útočníky, společnost Microsoft nebude již vydávat bezpečnostní aktualizace, které by tuto chybu opravily a znemožnily její využití. Nejlepší možností je přejít co nejdříve na novější verzi operačního systému Windows a sady Microsoft Office. Druhou možností je zakoupení Custom Support přes Premier Support pro setrvání na nepodporovaných verzích produktů. Ovšem cena Custom Support je výrazně vyšší než cena běžné podpory aktuálních verzí produktů.

S vaší migrací na nové verze produktů Microsoft vám rádi pomůžeme, pro více informací nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář, emailem  nebo telefonicky na 222 550 020.

S koncem podpory Windows XP a MS Office je také připravena speciální promo akce – sleva 15 % při společném nákupu Windows 8 Pro a Office Standard 2013. Tato nabídka platí pouze do 20.6.2013.

Chci zadat poptávku

http://www.microsoft.com/cze/ukoncenipodpory/Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací