Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Kupte nyní a ušetříte za nový VMware vSphere 5 Essentials Plus

Zpráva již není aktuální

Kupte nyní a ušetříte za nový VMware vSphere 5 Essentials Plus 5.8.2011 Nové VMware vSphere 5 už je na cestě a bude k dispozici od 22.8.2011. S ním budou k dispozici i nové verze souvisejících balíků (např. vSphere Essentials, Acceleration kits). Ovšem u vSphere Essentials Plus dochází ke zvýšení ceny, proto využijte naší nabídku, zakupte nyní a ušetříte.

Pokud uvažujete o koupi vSphere Essentials Plus či upgrade z vSphere Essentials, učiňte tak do 15.8.2011, kdy je poslední možnost objednávky těchto licencí ve verzi vSphere 4. Získáte tak automaticky nárok na upgrade na verzi vSphere 5 a ušetříte až 40% nákladů.

Kupte nyní a ušetříte za nový VMware vSphere 5 Essentials Plus

O VMware vSphere Essentials

VMware vSphere Essentials dokáže zvirtualizovat až 3 fyzické servery a je tedy vhodný pro menší firmy a kanceláře. vSphere Essentials je určen pro začátečníky na poli virtualizace, malé IT prostředí a pro ty, kteří nechtějí zpočátku tolik investovat. Naopak vSphere Essentials Plus je pro náročnější uživatele. Má navíc tři funkce: vysokou dostupnost serverů i aplikací (High Availability), ochranu dat (Data Recovery) a živou migraci (vMotion).

VMware vSphere Essentials nabízíme již od 9 900 Kč bez DPH a VMware vSphere Essentials Plus již od 80 000 Kč bez DPH. (Pouze do 15.8.)

Chci zadat poptávkuPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací