Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Microsoft EDU Days: Roadshow pro školy

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Microsoft EDU Days: Roadshow pro školy 6.10.2015 Rádi bychom vás pozvali na "Roadshow pro školy", což je největší česká konference o nových technologiích ve vzdělávání. Program konference je pro ředitele škol, IT správce a učitele připraven tak, aby ukázal moderní technologie ve vzdělávání a seznámil se současnými trendy ve výuce.

Akce se bude konat v 8 městech po celé České republice od 12.10. do 26.10.2015 a je pořádaná v rámci celosvětové akce Microsoft EDU Days.

Registrace je zcela zdarma, stačí si pouze vybrat město, které vám bude nejvíce vyhovovat: Olomouc (12.10.), Zlín (13.10.), Brno (14.10.), Liberec (15.10.), Karlovy Vary (20.10.), České Budějovice (21.10.), Hradec Králové (22.10.) a Praha (26.10.). 

Na seminářích se budou probírat nejrůznější technologické novinky (nové Windows, Office, Wi-Fi, cloud computing, počítače). Patnáct praktických receptů jak namixovat výuku s technologiemi, aby žákům chutnala a učitelům se dobře vařila. Podrobný program naleznete na stránkách akce.

Součástí programu bude také interaktivní soutěž pro učitele. Účastníci budou moci využít jedinečnou možnost osobního kontaktu s partnery, kteří poskytují ucelená řešení pro školní prostředí. Každý účastník také získá všechyn dostupné materiály z přednášek a workshopů a navrch ještě dárek.

Pozvánka Roadshow Pro Školy

http://www.roadshowproskoly.cz/  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací