Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Moderní inteligentní řízené WiFi LAN sítě / Aruba Networks

Moderní inteligentní řízené WiFi LAN sítě / Aruba Networks 3.6.2013 Buďte připraveni na rostoucí požadavky na WiFi sítě vyplývající z nárůstu používání chytrých telefonů a tabletů. Zúčastněte se ZDARMA tohoto webináře a dozvíte se, jak vhodně vyřešit zabezpečenou WiFi LAN a další možnosti, které takové řešení přináší. Registrace nutná.

S nárůstem počtu mobilních zařízení typu smartphone nebo tablet a jejich používání ve firemním prostředí (BYOD) roste také požadavek na možnost připojení těchto zařízení do internetu/intranetu. Mobilní datová připojení nejsou optimálním řešení (datové limity, přenosové rychlosti, nutná VPN pro přístup do firemní sítě, absence kontroly nad zařízeními a další) a proto přichází ke slovu lokální řízené WiFi sítě (WiFi LAN). 

V rámci tohoto webináře vám přiblížíme, jak řízené WiFi sítě fungují, co vám přinesou a jaké rozdíly jsou oproti nekontrolovanému nárůstu samostatných access pointů (AP) ve vaší síti. Seznámíte se s možnostmi, které vám přináší řešení od společnosti Aruba Networks a nastíníme také řešení pro správu mobilních zařízení ClearPass. 

Jako jednu z velmi zajímavých možností uvedeme informace k lokačním službám, které mohou být ve spojení s řízenými WiFi použity. Doporučujeme zejména pro nemocnice! 

Agenda

 • řízené WiFi LAN
 • kontrolerové nebo bezkontrolové řešení?
 • mobilní kancelář
 • BYOD – správa mobilních zařízení
 • lokační služby za pomoci WiFi LAN
 • aktuální promo akce

Registrace na webinář

Moderní inteligentní řízené WiFi LAN sítě / Aruba Networks

Registrujte se na jeden (nebo více) z uvedených termínů. Registrace je otevřena až do zahájení každého webináře. Registrace je nutná!

Webinář bude probíhat online, stačí vám pouze připojení k internetu a možnost si spustit zvuk.

TIP: Pokud se zaregistrujete a nestihnete se zúčastnit, nezoufejte, dostanete záznam webináře ke stažení. • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací