Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Na trhu je nová verze produktu VMware Workstation 10

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Na trhu je nová verze produktu VMware Workstation 10 5.9.2013 Společnost VMware oznámila ve středu 4.9.2013 vydání nové verze svého často oceňovaného produktu Workstation 10. Řešení představuje mnoho nových funkcí s dosud nevídanou podporou operačního systému, vylepšeními pro lepší uživatelský komfort, komplexní sadou funkcí a vysokým výkonem. VMware Workstation 10 je na míru šitý profesionálům, jejichž práce je založena na využívání virtuálních systémů.

Důležité nové funkce verze 10 VMware Workstation:

 • Nejnovější operační systémy – funkce Easy Install nyní rozpozná Windows 8.1 a nové linuxové distribuce, čímž dělá vytváření virtuálních strojů jednodušší než kdy jindy. Počítače běžící na Windows 8.1 mohou být konvertovány na virtuální stroje přes jednoduchého průvodce.
 • Vysoký výkon – VMware Workstation 10 umožňuje vytvářet virtuální stroje až s 16ti vCPU, 64GB paměti, 8TB disky a přidává rychlejší USB připojení, nový vSATA řadič a dvakrát více virtuálních sítí.
 • Omezená platnost virtuálních strojů – u virtuálních strojů může být nastaveno datum a čas uplynutí platnosti. Chod virtuálního stroje s vyčerpanou platností je automaticky přerušen a nebude obnoven bez zásahu administrátora.
 • Senzory tabletu – VMware Workstation 10 zahrnuje první virtuální akcelerometr, gyroskop, kompas a senzor okolního osvětlení, čímž umožňuje aplikacím běžícím na virtuálním stroji reagovat, dle toho, jak uživatel pracuje se svým tabletem. 
 • Používejte cloud ve svém počítači – VMware Workstation 10 umožňuje uživatelům vytvořit si cloud na svém počítači spuštěním populárních aplikací od Pivotal, Puppet Labs a Vagrant.

Zákazníci, kteří si zakoupili VMware Workstation 9 mezi 1.8. – 30.9.2013 mají nárok na bezplatný elektronický upgrade na Workstation 10.

Verze 10 je již k dispozici ke stažení na webu vmware.com.

http://blogs.vmware.com/workstation/ • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací