Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nová verze 7 oblíbených Veeam produktů je tu!

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nová verze 7 oblíbených Veeam produktů je tu! 20.8.2013 Dne 15.8.2013 konečně vyšla dlouho očekáváná verze 7 produktů Veeam Backup & Replication a Veeam ONE. Veeam Backup & Replication v7 zvyšuje kvalitu moderní ochrany dat (Modern Data Protection) díky dvěma převratným inovacím: integrované akceleraci WAN a záloze ze snapshotů úložiště, Veeam ONE v7 zvyšuje kvalitu moderní ochrany dat díky novým funkcím reportů.

Novinky ve verzi 7 Veeam Backup & Replication:

 • Až 50krát rychlejší vzdálené zálohování díky integrované akceleraci WAN
  Integrovaná akcelerace WAN vyvinutá společnosti Veeam a optimalizovaná pro zálohování pomocí produktů Veeam, kopíruje data do vzdáleného umístění až 50krát rychleji než běžné kopírování souborů.
  Odstraňuje se tak potřeba nakupovat a nasazovat všeobecná zařízení pro akceleraci WAN či pořizovat další šířku pásma pro vzdálené zálohování.
 • Záloha ze snapshotů úložiště s produkty společnosti HP výrazně zlepšuje cíle bodů obnovení
  Druhá průlomová novinka, záloha ze snapshotů úložiště, byla vyvinuta ve spolupráci se společností HP a s úložišti HP StoreVirtual VSA, HP StoreVirtual (LeftHand, P4000) a HP StoreServ (3PAR) pomáhá výrazně zlepšit cíle bodů obnovení (RPO) a značně snížit nároky na virtuální infrastrukturu. Správci IT proto mohou zálohovat během dne, kdykoli potřebují, a to i v případě významně pracovně vytížených virtuálních počítačů. 
 • Sedm průlomových funkcí a více než 50 dalších rozšíření a vylepšení
  Veeam Backup & Replication verze 7 obsahuje dalších sedm průlomových funkcí (virtuální laboratoř pro repliky a nástroj SureReplica, pokročilé obnovení jedním kliknutím, nativní podpora páskových úložišť, U-AIR a SureBackup také pro Hyper-V, Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint, webový klient vSphere, vCloud Director) a více než 50 dalších rozšíření a vylepšení. 

Jak už jsme informovali, společnost Veeam nově začala nabízet kromě edicí Free, Standard a Enterprise produktu Veeam Backup & Replication také novou edici, Enterprise Plus, která obsahuje dvě nejpřevratnější inovace: integrovanou akceleraci WAN a zálohy ze snapshotů úložiště.

Porovnání edic

Orientační ceny

Veeam Backup & Replication Standard
již od 15.608,- Kč
Veeam Backup & Replication Enterprise
již od 25.175,- Kč
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
již od 40.280,- Kč

*ceny jsou uvedeny bez DPH
*ceny platí pro VMware i Hyper-V
*ceny za socket

Novinky ve verzi 7 Veeam ONE:

 • Posouzení infrastruktury
  Nový balíček reportů vám pomáhá plánovat nasazení vaší zálohovací infrastruktury a také ji průběžně monitorovat.
  • VM Change Rate Estimation – tento report vypočítává počet změněných bloků virtuálních disků analýzou rychlosti zápisu pro virtuální stroje a pomáhá vám nastavit požadavky na úložiště pro zálohy a šířku pásma WAN pro replikaci pracovních úloh.
  • VM Configuration Assessment – tento report posuzuje konfiguraci virtuálních strojů a poskytuje zpětnou vazbu o potenciálních problémech a limitech, které by mohly mít vliv na úspěšné dokončení zálohování.
 • Další zálohovací reporty
  Nové reporty pro Veeam Backup & Replication vám pomohou s mnoha úkoly týkající se zálohovací infrastruktury a zálohovacích úloh. Všechny reporty mohou být generovány na požádání nebo automaticky na základě plánování.

Orientační cena

Veeam ONE
již od 11.187,- Kč

*ceny jsou uvedeny bez DPH
*ceny platí pro VMware i Hyper-V
*ceny za socket

Veřejný sektor a vzdělávací instituce mohou získat výrazné slevy ze standardní ceny produktů - pokud patříte do těchto kategorií, řekněte si o slevu.

Chci zadat poptávku

http://www.veeam.com/czPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací