Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nová verze 9 produktů Veeam je tu!

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nová verze 9 produktů Veeam je tu! 14.1.2016 Dne 12.1.2016 byla oficiálně vydána dlouho očekávaná verze 9 oblíbených produktů Veeam. Nová verze s sebou přináší spoustu novinek a vylepšení, která ocení každá společnost, velká i malá. Nejdůležitějšími novými funkcemi jsou určitě replikace ve Veeam Cloud Connect a Scale-out Backup Repository.

Veeam Availability Suite v9 zajišťuje organizaci dostupnost díky výkonným funkcím, které byly vytvořeny, aby uspokojovaly nároky rostoucích podnikových prostředí a zajišťovaly rychlejší obnovení, vyšší flexibilitu a škálovatelnost.

Novinky ve verzi 9:

 • Integrace hybridních úložných polí EMC VNX a VNXe - zajišťuje prevenci ztráty dat a vysokorychlostní obnovení pro úložiště EMC prostřednictvím nástrojů Veeam Backup ze snapshotů úložiště a Veeam Explorer pro snapshoty úložiště.
 • Veeam Cloud Connect s replikací - zajišťuje prevenci ztráty dat pomocí plně integrované, rychlé a bezpečné cloudové služby zotavení po havárii (DRaaS) prostřednictvím poskytovatele služeb.
 • Veeam Explorer pro Oracle - vysokorychlostní obnovení do prostředí Oracle s obnovou Oracle databází na úrovni transakcí, včetně zálohování protokolu transakcí bez agenta, což umožňuje obnovovat databáze Oracle k přesnému bodu v čase.
 • Výrazné zjednodušení správy úložiště záloh i úloh zálohování prostřednictvím Scale-out Backup Repository.
 • Nová integrace s EMC, NetApp a HP poskytuje nejen rychlé zálohy s minimálním dopadem na prostředí, ale i další možnosti, jak zhodnotit vaše investice do úložiště. Kromě těchto schopností přináší sada Veeam Availability Suite v9 také následující nové vlastnosti:
  • Přímý NFS přístup: Provádějte zálohy VMware rychleji a s menším dopadem na virtuální prostředí zálohováním přímo ze souborového (NFS) primárního úložiště pomocí vlastního NFS klienta společnosti Veeam.
  • On-Demand Sandbox pro snapshoty úložišť: Pro rychlé a snadné testování a řešení problémů využívejte snapshoty úložišť a vytvářejte kompletní izolované kopie produkčního prostředí jen pomocí několika kliknutí — dostupné s VMware vSphere a úložišti HP, NetApp a EMC.
  • Záloha z nástrojů NetApp SnapMirror a SnapVault: Zcela odstraňte dopad zálohovacích činností na produkční úložiště tím, že VM data nebudete načítat z primárního úložného systému, ale ze sekundárních úložných systémů SnapMirror nebo SnapVault.
 • Prvotřídní výkon zálohování díky větší integraci zálohovacích úložišť pro deduplikační zařízení HP, EMC a dalších dodavatelů deduplikačních zařízení.

Více o novinkách najdete zde nebo si můžete pustit záznam webového semináře o novinkách ve verzi 9.

Veeam v průběhu roku 2016 slibuje další novinky, které se do verze 9 nevešly a které budou myslet také na vydání Windows Server 2016.Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací