Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nová verze: Veeam Backup and Replication 6.5

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nová verze: Veeam Backup and Replication 6.5 6.11.2012 V minulých dnech společnost Veeam uvedla verzi 6.5 svého výkonného, jednoduchého a cenově dostupného řešení pro zálohování virtuální infrastruktury VMware vSphere a Microsoft Hyper-V Veeam Backup & Replication, které naplno využívá virtuálního prostředí a eliminuje potřebu systémových agentů.

Veeam Backup & Replication 6.5 rozšiřuje tyto koncepty dalšími vylepšeními, se kterými můžete využívat virtualizaci více způsoby a přinést tak více užitku své organizaci.

Základní přehled nových vlastností:

E-discovery a obnovení položek pro Exchange

Verze 6.5 představuje Veeam Explorer pro Microsoft Exchange, který poskytuje okamžitou viditelnost do obsahu záloh virtuálních strojů s Exchange Server 2010. Procházet, vyhledávat a selektivně obnovovat položky (emaily, poznámky, kontakty apod.) lze přímo z Veeam záloh, replik a HP StoreVirtual VSA a LeftHand snapshotů.

Obnova ze SAN snapshotů

Verze 6.5 také představuje Veeam Explorer pro SAN snapshoty, který poskytuje granulární obnovu (pro VMware VM) z HP StoreVirtual VSA a LeftHand snapshotů. Explorer pro SAN snapshoty vyrobený spolu s HP Vám umožní dělat obnovy obdobně jako ze záloh Veeam (okamžitá obnova VM, okamžitá obnova na úrovni souborů a Explorer pro obnovu položek Exchange) VMware virtuálních strojů přímo ze snapshotů vytvořených na diskovém poli.

Poznámka: I když SAN snapshoty mohou poskytovat výborné RPO (cílové body obnovení) pro určité operační výpadky, nemohou sloužit jako reálné zálohy, protože by se ztratily spolu s produkčními daty v případě havárie úložiště. Proto byste nikdy neměli spoléhat na SAN snapshoty jako ochranu dat. Abyste zajistili ochranu proti jakýmkoliv typům výpadků, dělejte dále obvyklé zálohy všech VM na zálohovací úložiště použitím úloh Veeam backup nebo VeeamZIP.

Podpora vSphere 5.1

Veeam Backup & Replication 6.5 poskytuje plnou podporu VMware vSphere 5.1. A stejně tak jako vSphere 5.1 podporuje virtuální stroje běžící na Windows Server 2012 nebo Windows Server 8.

Podpora Windows Server 2012 Hyper-V

Veeam Backup & Replication 6.5 poskytuje plnou podporu Windows Server 2012 Hyper-V (a Microsoft Hyper-V 2012) včetně:

  • changed block tracking na CSV v2 a v3 SMB sdílené úložiště,
  • podpory VHDX diskového formátu,
  • podpory velkých virtuálních disků (do 64TB).

Nejenom, že Veeam Backup & Replication 6.5 podporuje novou verzi Hyper-V, zároveň usnadňuje nasazení Hyper-V 2012:

  • Ochrana pro in-place upgrady: Vytvořte si zálohovou kopii virtuálního stroje před in-place upgradem. Pokud se něco pokazí, můžete přeinstalovat 2008 R2 Hyper-V a obnovit virtuální stroje ze zálohy.
  • Jednodušší migrace: záloha VM na 2008 R2 Hyper-V a obnova na Hyper-V 2012. Můžete také replikovat virtuální stroje z 2008 R2 Hyper-V do Hyper-V 2012.

Rozšířený monitoring, reporting a plánování kapacity

Veeam Management Suite 6.5 obsahuje novou funkci pro Veeam Backup & Replication - jmenovitě, pokročilý monitoring, reporting a plánování kapacity pro zálohovací infrastrukturu.

Tuto funkci přináší Veeam ONE díky nové integraci s Veeam Backup & Replication (oboje je součástí Veeam Management Suite) a zahrnuje:

  • monitoring zálohovací infrastruktury v reálném čase,
  • identifikaci nechráněných VM,
  • analýzu zdrojů,
  • a další.Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací