Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nová verze VMware Workstation 9

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nová verze VMware Workstation 9 14.9.2012 Společnost VMware vydala verzi 9 svého virtualizačního softwaru VMware Workstation. VMware Workstation 9 přináší nejlepší podporu Windows 8 ve své kategorii a nové inovativní vlastnosti, které usnadňují práci s virtuálními stroji.

Mezi nové klíčové vlastnosti VMware Workstation 9 patří:

 • Podpora Windows 8 – Snadná instalace zjednodušuje vytváření virtuálních strojů pro Windows 8, který může běžet s vybranými operačními systémy simultánně. Unity mode inteligentně funguje s aplikacemi na Windows 8 a podpora multi-touch zajišťuje skutečný zážitek z používání Windows 8.
 • Silnější virtuální stroje – Rychlejší spouštění, podpora USB 3.0 pro virtuální stroje na Windows 8, kompatibilita s Intel Ivy Bridge, efektivnější virtualizační rozšíření, čítače virtuálního výkonu, podpora OpenGL 2.1 na Linuxu a vylepšený 3D grafický výkon; to všechno zajišťuje snadný a efektivní chod vysoce náročných aplikací.
 • Vylepšená mobilita – Nové webové rozhraní umožňuje přístup k virtuálním strojům, které běží ve Workstation nebo na VMware vSphere, pomocí tabletů, smartphonů, notebooků nebo desktopů. Díky tomuto webovému rozhraní, které nevyžaduje flash ani jiné pluginy, můžete s desktopy pracovat zcela přirozeně.
 • Virtuální stroje s omezeným přístupem – IT administrátoři a instruktoři nyní mohou vytvářet virtuální stroje a konfigurovat je tak, aby zabránili zaměstnancům nebo studentům přesunovat soubory mezi virtuálními a fyzickými desktopy, připojovat externí zařízení nebo upravovat nastavení virtuálních strojů. Jakmile jsou omezení nakonfigurována, virtuální stroje mohou být zašifrovány a určeny pro spouštění na Macu, Windows, nebo Linux PC s VMware Fusion 5 Professional, Workstation 9 nebo VMware Player 5.

vmware.com • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací