Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nové servery Dell PowerEdge

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nové servery Dell PowerEdge 8.12.2015 V nedávné době se na trhu objevila již čtvrtá vlna nových serverů z 13té generace Dell PowerEdge. Nové servery jsou vhodné hlavně pro střední a malé firmy a mají jim pomoci se zlepšením výkonu, adaptací na měnící se požadavky aplikací a zajistit lepší efektivitu.

Nové servery Dell zahrnují rackové servery PowerEdge R330 a R230 a tower servery PowerEdge T330 a T130 a zákazníkům nabízí:

 • zvýšený výpočetní výkon napříč širokou škálou aplikací a možností výběru procesorů z nejnovější produktové řady Intel Xeon E3-1200 v5,
 • paměťové sloty DDR4 (o 33 % lepší výkon v porovnání s DDR3) a možnost osazení až čtyř nebo osmi pevných disků podle zvoleného typu,
 • rychlejší získání přehledů dvojnásobným přístupem skrze PCIe Gen 3.0 sloty, které zrychlují výkon vstupu a výstupu,
 • dvojnásobný výkon u vstupových a výstupových operací za sekundu díky řešení PERC9 RAID řadičem nejnovější generace.
Dell PowerEdge R230Dell PowerEdge R330Dell PowerEdge T130
Dell PowerEdge T330

Vůbec poprvé poskytuje PowerEdge T130 systém pro správu v podobě Dell OpenManage, který je jednoduchým a intuitivním nástrojem snižujícím čas pro nasazení až o 40 % a poskytuje efektivní správu. Dell PowerEdge T130 disponuje dvojnásobnou kapacitou paměti ve srovnání s předchozí generací serveru.

Dell PowerEdge T330 je rozšiřitelný tower server, umístitelný i do racku, pro malé podniky nebo vzdálené kanceláře, které vyžadují větší úložný prostor. PowerEdge T330 je navržen pro budoucí růst s až čtyřmi sloty pro DDR4 paměti a až osmi sloty pro 3,5palcové pevné disky.

PowerEdge R330 je víceúčelový server vhodný pro malé podniky, vzdálené kanceláře velkých institucí a OEM zákazníky, přináší vylepšenou hardwarovou dostupnost a poskytuje až o 56 % více úložné kapacity než jeho předchozí generace.

Dell PowerEdge R230 je vhodný pro distribuční aplikace v malých podnicích, hostingové společnosti a OEM zákazníky. Server má o 100 % větší paměťovou kapacitu, trojnásobnou úložnou kapacitu a dvakrát větší I/O rozšíření oproti předchozí generaci.

http://www.rmol.cz/novinky/nove-servery-dell-poweredge-pomohou-malym-strednim-firmam • Související produkty

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací