Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nový VMware Fusion 6 je tady!

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nový VMware Fusion 6 je tady! 6.9.2013 Společnost VMware spolu s vydáním nové verze produktu Workstation 10 oznámila také vydání nové verze produktu Fusion 6. Nové VMware Fusion 6 s více než 50ti novými funkcemi přináší nejlepší zážitek z používání Windows na Macu.

Spolu s novým Fusion 6 byla také vydána nová verze VMware Fusion 6 Professional s pokročilými funkcemi, jejichž cílem je výrazně zlepšit způsob, jakým podniky nasazují firemních desktopy na Mac a PC.

VMware Fusion 6

Fusion 6 je doporučován pro domácí uživatele, kteří hledají nejjednodušší, nejrychlejší a nejspolehlivější cestu, jak používat Windows aplikace na Macu. Nové funkce:

 • Vytvořen pro Mac OS X Mavericks – rozšiřte unikátní funkce Mavericks do Windows prostředí, jako například využití každého displeje připojeného k Macu s podporou více displejů a vylepšená podpora diktování ve Windows aplikacích.
 • Připraven na Windows 8.1 – využijte Windows 8.1 co nejvíce spuštěním Windows Store aplikací spolu s Mac aplikacemi. S VMware Fusion 6 mohou uživatelé přistupovat k Windows Store aplikacím přes Launchpad nebo Applications folder a dát je do docku v Unity mode. 
 • Optimalizován pro nejnovější Macy – VMware Fusion 6 je optimalizován pro nejnovější Macy, využívající výhody nejnovějšího Intel procesoru Haswell pro ještě lepší výdrž baterie a ještě rychlejší výkon při spuštění Windows aplikací.
 • Vytvořte ty nejvýkonnější virtuální stroje – můžete vytvářet virtuální stroje s podporou až 16ti vCPU, 8TB virtuálními disky a až 64GB pamětí pro ty nejnáročnější Windows aplikace běžící na Macu.
 • Vylepšené uživatelské rozhraní – efektivnější uživatelský zážitek a vylepšený PC migration assistant, jednodušší instalace Windows a přesnější výběr počítačových zdrojů – to vše bylo vylepšeno, aby Fusion 6 přinesl uživatelům ještě lepší zážitek z použití Windows na Macu.

VMware Fusion 6 Professional

Fusion 6 Professional zahrnuje všechny funkce Fusion 6 spolu s funkcionalitami vytvořenými pro zlepšení způsobu, jakým profesionálové dodávají podnikové aplikace Mac a PC uživatelům. Klíčové výhody jsou:

 • Vylepšené zabezpečené virtuální stroje – Fusion 6 Professional vylepšuje zabezpečené virtuální stroje přidáním více přizpůsobitelných omezení, které poskytují IT administrátorům ještě větší kontrolu nad nasazením firemních desktopů.
 • Omezení platnost virtuálních strojů – s možností ukončení platnosti virtuálních strojů v určitý den a čas umožňuje VMware Fusion 6 Professional nasazení firemních virtuálních strojů smluvním partnerům a umožňuje softwarovým vývojářům snadno dodat ukázky svého softwaru jako časově omezeného virtuální zařízení.
 • Single Virtual Machine Mode – jednoduše zabraňuje uživatelům vytvářet nové virtuální stroje a přistupovat ke specifickým aplikačním funkcím pro snížení četnosti volání na podporu a pro zvýšení produktivity.
 • Linked Clones – propojené klony (linked clones) umožňují uživatelům vytvářet více kopií virtuálních strojů bez duplikování celého obsahu originálních disků a tak značně uspoří místo na jejich Macu.
 • BYOPC s VMware Player 6 Plus – VMware Fusion 6 Professional je licencován na zákazníka, který může použít VMware Player 6 Plus pro chod uzamčených virtuálních strojů vytvořených ve VMware Fusion 6 Professional na Windows a Linux počítačích.

Zákazníci, kteří si zakoupili VMware Fusion 5 mezi 1.8. – 30.9.2013 mohou bezplatně elektronicky upgradovat na VMware Fusion 6 bez nákladů navíc.

Verze 6 je již k dispozici ke stažení na webu vmware.com.

http://blogs.vmware.com/teamfusion/ • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací