Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Nový VMware vSphere Data Protection Advanced

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Nový VMware vSphere Data Protection Advanced 15.3.2013 VMware během února 2013 představil produkt VMware vSphere Data Protection Advanced, který rozšiřuje schopnosti VMware vSphere Data Protection (VDP) – řešení zálohování a obnovy dat, které bylo uvedeno spolu s vSphere 5.1. VDP využívá vyspělé ověřené technologie z EMC Avamar, aby tak poskytl spolehlivou a efektivní ochranu dat pro virtuální stroje VMware.

VDP je plně integrované s VMware vCenter Server a vSphere Web Client. Největší devizou VDP je snadné nasazení a správa, což vysvětluje, proč si ho již tisíce VMware zákazníků stáhlo od jeho uvedení před několika málo měsíci. VDP (součást vSphere Essentials Plus a vyšších edicí) škáluje až do 2TB de-duplikovaných zálohovaných dat. VDP Advanced rozšiřuje tuto možnost až na 8TB a také podporuje ochranu až 400 VM (VDP podporuje jen 100 VM).

Další funkce, které můžete najít pouze ve VDP Advanced:

 • Aplikační zálohování a obnova dat z Microsoft SQL Server a Microsoft Exchange – VDP Advanced poskytuje agenta pro SQL Server a Exchange, který je instalován v hostujícím operačním systému virtuálního stroje, na kterém běží tyto aplikace. Tento agent umožňuje aplikačně orientované zálohování a obnovu. Například můžete vybrat konkrétní databáze, které se budou zálohovat nebo které chcete obnovit. Agent také poskytuje klientskou de-duplikaci, application quiescing a další pokročilé možnosti zálohování jako zkracování transakčního logu, možnost vybrat si plnou nebo přírůstkovou metodu zálohování a schopnost využívat více zálohovacích procesů paralelně.
 • Dynamické navyšování kapacity – můžete začít s VDP Advanced, které je konfigurované pro kapacitu 2TB de-duplikovaných zálohovaných dat a zvětšovat kapacitu na 4TB, 6TB nebo 8TB, kdykoliv to budete potřebovat. 
 • Migrace z VDP na VDP Advanced a zachování existujících VDP zálohovaných dat

Základní vlastnosti VDP a VDP Advanced

 • Rychlé a efektivní zálohování a obnova pro VMware virtuální stroje.
 • Požadavky na místo na disku pro zálohovaná data jsou výrazně sníženy použitím patentované technologie de-duplikace proměnné délky napříč všemi úlohami zálohování.
 • VMware vSphere API for Data Protection (VADP) a Changed Block Tracking (CBT) jsou využívány ke snížení zátěže vSphere hostitelské infrastruktury a k minimalizování požadavků na délku zálohovacího okna.
 • Plná obnova virtuálního stroje nebo obnova jednotlivých disků a File Level Recovery (FLR) bez potřeby instalace agenta do každého virtuálního stroje.
 • Nasazení a konfigurace jsou jednodušší použitím linuxové virtual appliance.
 • Administrace se provádí s využitím vSphere Web Client.
 • Zařízení a data jsou chráněna použitím kontrolního bodu (checkpoint) a rollback mechanismu.
 • Windows a Linux soubory mohou být jednoduše obnoveny kterýmkoliv koncovým uživatelem za pomoci webového vSphere Data Protection Restore Client.

Více informací můžete najít na stránkách www.vmware.com.

http://blogs.vmware.com/vsphere/2013/02/vmware-announces-vdpa.html • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací