Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Obhájili jsme status Cisco Select Certified Partner

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Obhájili jsme status Cisco Select Certified Partner 15.3.2010 Důležitou součástí naší práce je kontinuální vzdělávání, které zajišťuje aktuální znalost pro jednotlivé kompetence, na které se zaměřujeme. Jednou z nich je i prodej a servis technologií Cisco.

Jednou ze základních podmínek schopnosti dodat přidanou hodnotu k prodávanému hardware nebo software jsou znalosti daných technologií a jejich prokázání formou akreditací a specializací. Výrobci HW a SW udělují svým partnerů různé úrovně partnerství dle zadaných kritérií jako je - složení certifikačních zkoušek, počet zaměstnanců vyhrazených pro podporu dané rodiny produktů, objem prodeje, a další. Aby tato úroveň vždy odpovídala skutečnosti, musí každá společnost obhajovat v určitých časových intervalech svoji kompetenci k dané úrovni.

Jak jsme psali v článku Certifikace na VMware vSphere 4 úspěšně završena, získána akreditace VTSP, na konci loňského roku se nám podařilo získat certifikaci na VMware vSphere 4 a tím rozšířit kompetence v oblasti produktů VMware.

Nyní jsme po roce obnovili náš status u společnosti Cisco, tzv. Cisco Select Certified Partner se specializací na malé a střední podniky (SMB Specialization). To nám umožňuje dodávat našim zákazníkům zboží za výhodnější ceny a zároveň zajistit úroveň služby při konzultacích, implementaci a následné správě zařízení Cisco.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací