Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Obnovili jsme status Preferred partnera společnosti Dell

Obnovili jsme status Preferred partnera společnosti Dell 14.5.2015 Během posledních dvou týdnů jsme intenzivně pracovali na obnově Preferred partnerství se společností Dell. Pro tuto úroveň partnerství jsme potřebovali složit 26 certifikačních zkoušek a prokázat odborné znalosti produktů a řešení Dell.

Program PartnerDirect společnosti Dell nabízí širokou paletu oblastí kompetencí (servery, úložiště, zabezpečení, sítě, klientské řešení, pracovní stanice, virtualizace stolních počítačů, cloudové řešení a služby, ochrana dat, správa systémů, správa informací), z nichž jednu nebo více musí partneři úrovně Preferred splnit. My jsme v rámci obnovy partnerství splnili kompetence a specializace na serverové a storage systémy. Zároveň jsme provedli komplexní certifikaci na Dell EqualLogic i Dell Compellent, které můžete najít v portfoliu našich produktů.

Hned dva obchodní a dva techničtí zástupci společnosti splnili všechny požadavky pro danou partnerskou úroveň. Připojili jsme se tak k síti partnerů společnosti Dell úrovně Preferred, kteří splnili požadavky na kompetence v jedné nebo více oblastech a jsou uznáváni jako odborníci na klíčové nabídky společnosti Dell.

CompellentEqualLogicServery
Servery  • Související produkty

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací