Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup na Co@FIT 2015

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

OldanyGroup na Co@FIT 2015 19.3.2015 Dne 26.2.2015 od 16:00 do 20:00 proběhlo setkání firem a studentů Fakulty informačních technologií (ČVUT FIT) Co@FIT v Nové budově ČVUT. Tohoto setkání se zúčastnila i naše firma, abychom tak rozšířili povědomí o naší společnosti i mezi studenty IT.

Setkání Co@FIT se zúčastnilo celkem 16 společností, z toho 8 je přímo partnery FIT. Kromě prezentace firem prostřednictvím informačních kiosků probíhaly v přednáškových místnostech také prezentace partnerů a další důležité informační přednášky pro studenty ohledně spolupráce s firmami. Této spolupráce mohou studenti také využít k vypracování semestrálních a závěrečných prací.

Naše společnost vyslala na setkání 4 zástupce, kteří informovali studenty o naší společnosti a o možné spolupráci, jelikož máme stále otevřené tyto pozice:

Z našeho pohledu bylo setkání Co@FIT vydařené a těšíme se na další akce či možnou formu spolupráce s Fakultou informačních technologií.

   • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací