Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Optimalizace přenosu dat zdarma pro zákazníky Veeam

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Optimalizace přenosu dat zdarma pro zákazníky Veeam 9.1.2012 NetEx, lídr v oblasti softwaru pro optimalizaci přenosu dat v prostředí WAN, a Veeam, inovativní poskytovatel ochrany dat, obnovy po havárii a řešení správy systémů pro VMware prostředí virtuálních datacenter, oznámili partnerství pro bezplatné poskytnutí softwaru HyperIP pro zákazníky, kteří mají licenci Veeam Backup & Replication.

HyperIP je cenami ověnčené softwarové řešení pro optimalizaci přesunu dat přes WAN, určené pro virtualizovaná prostředí., Jedná se o ideální řešení pro bezpečný, rychlý a bezproblémový přesun velkých dat napříč WAN. Patentovaná technologie urychluje a optimalizuje replikaci dat a aplikace pro přenos souborů tím, že agreguje více aplikací replikace dat přes sdílené připojení a současně zmírňuje latenci vlastní sítě a chyby v síti pro vzdálené přenosy TCP dat. Plná verze HyperIP podporuje dálkové přenosy dat až do 800 Mb/s - nejvyšší výkon z WAN optimalizačních řešení na trhu - je o 25 až více než 100% rychlejší než konkurenční produkty. Rychlost přesunu je optimalizována pro velké množství aplikací správy dat, zahrnující zálohování a vzdálenou replikaci a řešení obchodní kontinuity/obnovy po havárii (BC/DR). NetEx nabízí HyperIP pro cloud infrastruktury jako virtuální zařízení (appliance) a umožňuje zákazníkům rychle nasadit optimalizační software do jejich existujících VMware infrastruktur.

HyperIP poskytuje následující vlastnosti a výhody:

 • Agreguje více aplikací replikace dat přes sdílené WAN připojení
 • Chrání před ztrátou paketů, kolísáním rychlosti sítě, zahlcením a dalšími síťovými poruchami
 • Snižuje dopad vysoce latentní sítě pro dálkové přenosy TCP/IP dat
 • Komprimuje data pro zlepšení výkonnosti WAN a snížení nákladů
 • Rate Limiting (QoS vlastnosti) umožňuje nastavit šířku pásma pro aplikace, které to vyžadují
 • Time of Day nastavení pro změnu požadavků na šířku pásma v průběhu dne
 • Recovery on Demand (ROD) pro rychlou obnovu kritických dat
 • Synchronization on Demand (SOD) pomáhá vytvoření počáteční kopie dat

Jak získáte NetEx HyperIP?

Na stránkách NetEx si můžete buď stáhnout 30-ti denní trial verzi, nebo rovnou vyplněním formuláře a schválením licenční smlouvy, zažádat o licenční klíč, který Vám poté bude zaslán na email.

www.netex.com • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací