Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Razantní zvýšení ceny VMware vSphere Essentials PLUS

Zpráva již není aktuální

Razantní zvýšení ceny VMware vSphere Essentials PLUS 2.8.2011 Nové VMware vSphere 5 už je na cestě a bude k dispozici od 12.8.2011. S ním budou k dispozici i nové verze souvisejících balíků (např. vSphere Essentials, Acceleration kits). Ovšem u vSphere Essentials PLUS dochází k razantnímu zvýšení ceny.

Pokud tedy uvažujete o koupi vSphere Essentials Plus či upgrade z vSphere Essentials, můžete tak udělat do 15.8.2011, kdy je poslední možnost objednávky těchto licencí. Ušetříte tím až 40% nákladů oproti nákupu ve verzi vSphere 5.

Razantní zdažení vSphere Essentials Flyer

O VMware vSphere Essentials

VMware vSphere Essentials dokáže zvirtualizovat až 3 fyzické servery a je tedy vhodný pro menší firmy a kanceláře. vSphere Essentials je určen pro začátečníky na poli virtualizace, malé IT prostředí a pro ty, kteří nechtějí zpočátku tolik investovat. Naopak vSphere Essentials Plus je pro náročnější uživatele. Má navíc tři funkce: vysokou dostupnost serverů i aplikací (High Availability), ochranu dat (Data Recovery) a živou migraci (vMotion).

VMware vSphere Essentials nabízíme již od 9 900 Kč bez DPH a VMware vSphere Essentials Plus již od 80 000 Kč bez DPH. (Pouze do 15.8.)

Chci zadat poptávkuPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací