Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Reportáž z losování o hlavní cenu roadshow – tablet Samsung

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Reportáž z losování o hlavní cenu roadshow – tablet Samsung 20.6.2012 Dne 20.6. jsme v naší kanceláři na adrese Jaromírova 158/54 z dotazníků vybraných při roadshow „Jen (z)virtualizovat nestačí…“ vylosovali výherce tabletu Samsung P7500 Galaxy, který byl hlavní cenou proběhlé roadshow.

Jména z vyplněných dotazníků jsme si vytiskli na malé papírky, které jsme pečlivě zamíchali. Koordinátorka roadshow poté vybrala výherce hlavní ceny.

Menší ceny jako navigaci Sygic, kokosový olej, hrníček Veeam  či cloud deštník jsme již losovali na konci každého semináře v daném městě. Na hlavní cenu ovšem účastníci roadshow čekali od posledního semináře v Ostravě dne 31.5.

A konečně se dočkali, největší radost má ovšem pan Václav Kulštejn, který se zúčastnil semináře v Hradci Králové a díky tomu vyhrál tablet Samsung. My mu tímto srdečně gratulujeme a cenu mu v blízkých dnech pošleme.

Fotoreportáž losování o tablet Samsung:  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací