Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Semináře a webináře o řešení M-Files podzim 2015

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Semináře a webináře o řešení M-Files podzim 2015 3.12.2015 Během října a listopadu tohoto roku proběhly semináře na téma správy firemních dat s řešením M-Files, první seminář byl 19.10. v Praze v hotelu Barceló, druhý 3.11. v Bratislavě v hotelu Park Inn Danube. Společně s fyzickými semináři proběhly také dva webové semináře na stejné téma ale v menším rozsahu.

Již od září jsme zvali naše zákazníky na sérii seminářů zabývajících se správou firemních dokumentů, dat a veškerého firemního obsahu. Semináře měly proběhnout v Praze, Olomouci a Bratislavě. Bohužel seminář v Olomouci musel být z důvodu nemoci přednášejícího zrušen. Tímto se účastníkům ještě jednou omlouváme. Ostatní dva proběhly dle očekávání. Oba semináře byly půl denní a zcela zdarma. 

Jako první na semináři byla představena naše společnost a naše projekty, dále bylo představeno řešení M-Files stejnojmenné finské společnosti, které pomáhá hledat, sdílet a zabezpečit dokumenty a informace organizacím všech velikostí. V druhé polovině semináře následovaly praktické ukázky použití řešení M-Files a jeho výhody. Prezentoval jednatel naší společnosti pan Jaroslav Prodělal, který je také certifikovaným odborníkem na řešení M-Files. Účastníkům byly zodpovězeny všechny jejich dotazy ohledně fungování řešení M-Files.

Fotografie ze seminářů

BratislavaBratislavaPraha
PrahaPrahaPraha

Zároveň se semináři proběhly také dva webové semináře - 1.10. a 14.10., které byly kratší než semináře a účastníci se na nich v kostce mohli dozvědět, jak lépe a efektivněji spravovat firemní dokumenty. Na začátku příštího roku bychom rádi uspořádali ještě další webové semináře věnované řešení M-Files a jeho funkcím. Informace o plánovaných webinářích najdete zde.

Náhodně vylosovaným účastníkům jsme rozdali dárkové certifikáty, jak jsme avizovali v pozvánkách na akce. Mezi účastníky webových seminářů putovali dva poukazy a to panu Vrbatovi do spolenosti Pleas a.s. a panu Trylcovi do East Bohemian Airport a.s. Mezi účastníky seminářů získali poukaz pan Škrdlík z hotelu Leonardo, pan Pohlmüller ze Železničné spoločnosti Slovensko a.s., pan Samek ze společnosti Redash a.s. a pan Bambas z Městského úřadu Příbram.

Prezentace Konec hledání řešení pro správu firemních dat

Záznam webináře je již dostupný zde.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací