Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Sladká odměna pro účastníky webináře

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Sladká odměna pro účastníky webináře 19.3.2015 Dne 12.2.2015 proběhly dva webináře vedené naší společností na téma Zálohování do cloudu pomocí Veeam Cloud Connect (BaaS). Protože si velmi ceníme vašeho zájmu o službu Veeam Cloud Connect, rozhodli jsme se zaslat sladkou odměnu třem náhodně vybraným účastníkům webináře.

Přihlášených na oba webináře bylo 21, z toho 16 se aktivně zúčastnilo. Jak bylo avizováno, vybrali jsme tři účastníky webinářů, kterým jsme zaslali malou pozornost. Život si tak osladí pan A. S. ze společnosti Incheba, pan J. J. z Nemocnice Vyškov a pan L. N. z MěÚ Stříbro. Zároveň děkujeme všem ostatním účastníkům za jejich zájem o naše webináře a službu Veeam Cloud Connect.

Ve webinářích se účastníci dozvěděli informace k funkci Veeam Cloud Connect, kterou provozuje i naše společnost jako službu SmartHive BackupBee. Součástí webináře byla i praktická ukázka, jak snadné je na straně zákazníka nastavení této služby a její používání včetně bezpečného odesílání zašifrovaných dat.

Prezentaci a záznam webinářů můžete najít zde.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací