Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Soutěžte s Veeam Essentials

Zpráva již není aktuální

Soutěžte s Veeam Essentials 11.7.2011 Velice si vážíme Vašeho zájmu o produkty Veeam, a proto jsme se rozhodli připravit pro Vás soutěž o zajímavé ceny.

Nabízíme Vám hned 2 výhody v jednom, pokud si zakoupíte mezi 15. červencem až 15. zářím 2011 software Veeam Essentials, získáte na něj extra slevu 15% a ještě můžete soutěžit a vyhrát zajímavé ceny. Pro účast v soutěži stačí zakoupit produkt Veeam Essentials a vyplnit soutěžní formulář. V polovině září budou pak vylosováni právě 4  výherci, kteří získají jednu z následujících cen. A také bude odměněn ten, kdo nakoupí nejvíce!

Ceny v soutěži

1. a 2. cena
Poukaz do japonské restaurace Sakura v paláci Černá růže v Praze v hodnotě 1.000,- Kč
3. cena
Poukaz do japonské restaurace Sakura v paláci Černá růže v Praze v hodnotě 500,- Kč
4. cena
Multifunkční napájecí adaptér Belkin do auta 12VDC
Speciální cena
Laserová tiskárna Canon i-sensys LBP3370

V případě, že zvažujete koupi Veeam Essentials, neváhejte a učiňte tak právě v tomto termínu a my Vás za to rádi odměníme!

Chci zadat poptávku

Registrační formulář

Popis a pravidla soutěže

Soutěže se smí zúčastnit právnická osoba nebo fyzická osoba starší 18 let, která zakoupí prostřednictvím společnosti OldanyGroup s.r.o. software Veeam Essentials (Plus) s 15% slevou v období mezi 15. 7. 2011 až 15. 9. 2011 (rozhodující je datum vystavení faktury a datum registrace do 15.9.2011 23:59). Nárok na zařazení do soutěže vzniká při prvním nákupu libovolného množství produktu Veeam Essentials (Plus) se slevou 15%.

1. – 2. cenou v této soutěži je poukaz v hodnotě 1.000,- Kč do japonské restaurace Sakura v paláci Černá růže v Praze, 3. cenou pak tentýž poukaz v hodnotě 500,- Kč. 4. cenou v soutěži se rozumí napájecí adaptér do auta Belkin 12VDC. 5. výherce získá laserovou tiskárnu Canon  i-sensys LBP3370 a stane se jím ten, kdo v období konání soutěže uskuteční nejvyšší objem nákupů jakýchkoliv produktů Veeam v  součtu  jednotlivých prodejních cen.

Každý se může účastnit pouze jednou, respektive opakováním nákupu se neobnovuje šance být znovu zařazen do soutěže a mít tak vyšší šanci vyhrát 1. – 4. cenu. Opakem je pak poslední speciální cena, kdy se jednotlivé nákupy sčítají a  započítávají  se dále jakékoliv produkty Veeam, a to pouze licence, nikoliv nákup maintanance nebo jeho obnovy. Výběr prvních 4 výherců proběhne náhodným výběrem (losováním) den po skončení konání soutěže tj. 16. 9. 2011 a výherci budou týž den obeznámeni na emailový kontakt uvedený v registračním formuláři.

Pro zařazení do soutěže je nutné vyjádřit souhlas a to tak, že daná osoba po uskutečnění nákupu vyplní soutěžní registrační formulář a poskytne příslušné údaje. Fomulář se vyplňuje pouze při prvním nákupu Veeam Essentials (Plus), všechny další nákupy budou později automaticky přiřazeny dle IČ společnosti, jíž patří faktura s číslem uvedeným v registračním formuláři.

Výhry budou zaslány jednotlivým majitelům poštou nebo dopravní společností, pokud nedojte k alternativní domluvě. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem č. 101/2000 Sb.Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací