Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Spuštění nového fóra o virtualizaci a cloud computingu

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Spuštění nového fóra o virtualizaci a cloud computingu 18.4.2011 Potřebujete se s někým poradit o problému, který se týká virtualizace či cloud computingu? Nebo máte zajímavé zkušenosti či postřehy, které můžete předat ostatním? Již máte prostor – nové diskuzní fórum virtualizujeme.cz.

Fórum virtualizujeme.cz bylo vytvořeno za účelem vyplnění tematické mezery mezi fóry. Zcela totiž chyběl prostor, kde by se mohla setkávat jak laická veřejnost, tak odborníci a diskutovat o tématu virtualizace nebo cloud computingu. Obě technologie jsou v ČR neustále na vzestupu a jejich využití je čím dál tím větší. Ovšem ne každý má čas na studování různých možností a detailů, které tyto technologie a způsoby přístupu k využívání zdrojů IT umožňují.

Platforma pro fórum se vybírala především podle jednoduchosti a přehlednosti. Vyzkoušelo se mnoho variant a nakonec se vybrala ta, která nejlépe splňovala účel především v oblasti využívání současných trendů v komunikaci pomocí sociálních sítí.

Nejdůležitější funkcí fóra je ovšem jeho otevřenost. Je žádoucí, aby se do diskuze připojilo co nejvíce lidí z oboru a sdíleli svoje zkušenosti s ostatními.

Zapojte se i vy! virtualizujeme.cz

http://oldanygroup.cz/tiskove-zpravy/diskutujte-o-virtualizaci-a-cloud-computingu-99/  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací