Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Stali jsme se Microsoft SPLA Partnerem

Stali jsme se Microsoft SPLA Partnerem 20.11.2012 Naše společnost uzavřela se společností Microsoft smlouvu Services Provider License Agreement (SPLA), díky které můžeme jako poskytovatelé služeb a nezávislí dodavatelé software (ISV) licencovat Microsoft produkty a být tak hostitelem softwarových služeb a aplikací pro naše zákazníky.

SPLA partnerem jsme se stali proto, abychom mohli nabídnout zákazníkům službu BeeScale s Windows. Můžeme tak BeeScale zákazníkům nabídnout Windows servery, díky kterým mohou využívat Windows služby a aplikace. Windows tak budou další platformou, kterou bude služba BeeScale svým zákazníkům nabízet. Kromě samotných Windows serverů můžeme díky tomuto partnerství poskytovat našim zákazníkům další systémy a aplikace Microsoft jako jsou například Exchange server, Sharepoint server, Remote Desktop Services a další.

O SPLA

SPLA je určena pro organizace, které chtějí nabídnout hostovaný software a služby jako je web hosting, hostované aplikace, emailové služby, aplikace pro spolupráci v týmu a platformovou infrastrukturu svým koncovým zákazníkům. SPLA partneři mají možnost doručit přizpůsobenou službu s jasně definovanými cenovými podmínkami placenými na měsíční bázi, bez počátečních nákladů, bez měsíčního minima objemu prodejů nebo dalších závazků. Microsoft SPLA je jediný Microsoft Volume Licensing program, který umožňuje použití Microsoft produktů pro komerční hostování.

O BeeScale

BeeScale je cloud computingová služba, která umožňuje jednotlivcům i firmám pronajmout si libovolný počet virtuálních serverů a spravovat je přes jednoduché webové rozhraní. Každý virtuální server může mít 1 - 4 virtuální procesory, 64 MB - 4 GB operační paměti a 1 až 4 virtuální disky o kapacitě 1 až 100 GB (minima a maxima se řídí limity nastavenými pro každého uživatele a na základě žádosti je možné je změnit). Sami si můžete nastavit v těchto limitech kapacitu, která bude plně vyhovovat Vašim skutečným potřebám. Za využívané zdroje platíte po hodinách. BeeScale využívá technologii Linux KVM a nabízí v současnosti mnoho předpřipravených obrazů operačních systémů (např. Ubuntu, Debian, CentOS, FreeBSD a Turnkey Linux). Počet operačních systémů se nadále zvyšuje o další OS a nové verze současných.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací