Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

TiCtOG promo video (by Armax Films)

TiCtOG promo video (by Armax Films) 25.7.2011 Agentura Armax Films pro nás vytvořila exkluzivní promo video, které vám představí unikátní vlastnosti produktu TiCtOG – Thin Client OldanyGroup, zařízení určené pro přístup do infrastruktury virtuálních desktopů.

TiCtOG (Thin Client OldanyGroup) je tenký klient ušitý na míru řešení pro virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI). Malé rozměry, nízká spotřeba, vysoký výkon díky nové řadě procesorů Intel Atom, bezhlučný chod, žádné pohyblivé části uvnitř zařízení,...  Malá část z výčtu vlastností tohoto robustního řešení, které lze provozovat v různých prostředích od kanceláří po výrobní haly.

Námi přizpůsobený systém Windows Embedded je možné upravit i individuálním požadavkům našich klientů.
Celé video je vytvořeno ve 3D, takže dokonale vyniknou všechny vyjmenované vlastnosti a uživatel získává zřetelný přehled o tom, v jakých oblastech mu řešení tenkého klienta přinese přidanou hodnotu.

Agentura Armax Films se svého úkolu zhostila velmi profesionálně a svoji práci dotáhla dokonale do konce. Však se můžete přesvědčit sami zhlédnutím videa výše.

Více informací na produktové stránce TiCtOG.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací