Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uvedení Veeam Backup & Replication v6

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Uvedení Veeam Backup & Replication v6 1.12.2011 Společnost Veeam Software, inovativní poskytovatel ochrany dat a obnovy po nehodě pro produkty společnosti VMware v prostředí virtuálních datových center, uvedla Veeam Backup & Replication v6.

Nová verze nabízí významná rozšíření a je jednotným řešením pro rychlou, efektivní, důvěryhodnou a cenově přístupnou ochranu dat pro prostředí s více hypervisory s technologiemi VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. S Veeamem stačí nyní zákazníkům k ochraně všech virtuálních strojů jediný produkt a jediná konzole, to vše s minimalizací nákladů a složitosti.

Více než 25 000 zákazníků po celém světě spoléhá na Veeam Backup & Replication, že ochrání jejich aplikace virtualizované pomocí VMware. Verze 6 zahrnuje rozšíření, která si žádalo nejvíce zákazníků. Mezi tato rozšíření patří:

 • Podpora více hypervisorů: Snížení nákladů a složitosti při správě prostředí s více hypervisory díky nové podpoře Microsoft Windows Server Hyper-V a Hyper-V Server uvnitř stávající infrastruktury ochrany dat od Veeamu (jedna instalace a jedna konzole).
 • Podniková škálovatelnost a vyšší výkon: Vylepšená distribuovaná architektura zjednodušuje nasazení a správu zálohování na pobočkách a u rozsáhlých instalací. Zároveň zrychluje zálohování, replikaci a obnovu přes WAN pomocí nových optimalizací.  
 • Rozšířená a vylepšená replikace: Desetkrát rychlejší replikace usnadňuje proces spuštění po havárii (failover) a poskytuje jednoduché zprovoznění služeb na původním serveru po obnově se synchronizací rozdílových dat.
 • Četná další rozšíření, zahrnující 1-Click File Restore: Rozšiřuje stávající obnovu na úrovni souborů s delegovanou obnovou přes web přímo do původního virtuálního stroje (VM) bez nutnosti přímého síťového připojení nebo agenta uvnitř VM.

veeam.comPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Související produkty

 • Veeam Backup & Replication Standard - již od 11 900 Kč/1 CPU|link:produkty-software-veeam-backup-replication
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací