Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uvedení VMware Fusion 5

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Uvedení VMware Fusion 5 14.9.2012 VMware Fusion 5 se vrací s více než 70ti novými funkcemi, byl optimalizován pro nejnovější technologie v OS X Mountain Lion, Windows 8 a pro nejnovější Mac a přináší nevídaný zážitek z používání Windows na Macu.

Společnost VMware, uvedla VMware Fusion 5, jehož 70 nových funkcí přináší jedinečný zážitek z používání Windows na Macu. VMware také uvedl VMware Fusion 5 Professional s novými funkcemi, které výrazně zlepšují způsob, jakým podniky doručují aplikace uživatelům na Mac nebo PC.

VMware Fusion 5

Rodina produktů VMware Fusion 5 nabízí nejjednodušší, nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak používat Windows na Macu pro využití jednotlivými uživateli nebo firmami. VMware Fusion 5 byl vylepšen tak, aby využíval nových technologií, které jsou dostupné pouze na Mountain Lion, Windows 8 a posledních Mac a přinesl tak neopakovatelný zážitek z používání Windows na Macu. Mezi nové vlastnosti patří:

 • Stvořen pro Mountain Lion – Používejte Windows na Mountain Lion a hledejte Windows programy v Launchpad, používejte „AirPlay Mirroring“ pro streamování Mac a Windows aplikací na HDTV a získejte VMware Fusion upozornění v Mountain Lion notifikačním centru.
 • Optimalizace s Windows 8 – VMware Fusion 5 podporuje Windows 8 standard, pro a enterprise edice, takže uživatelé mohou optimalizovat nové Windows 8 „Metro“ prostředí přímo z Macu.
 • Rozšířená Mac podpora – Podpora nejnovějších Mac technologií zahrnuje kompatibilitu s Mountain Lion, optimalizaci pro retina displej, USB 3 konektivitu a vylepšenou podporu pro Mac s velkým množstvím operační paměti.
 • Výkon příští generace – Zvýšení výkonu zahrnuje až 40% zvýšení rychlosti hlavního výkonu v porovnání s předchozími verzemi, zlepšení správy výkonu pro delší životnost baterie a rychlejší 3D grafiku.

VMware Fusion 5 Professional

VMware Fusion 5 Professional v sobě zahrnuje všechny funkce VMware Fusion 5 plus nové možnosti, které zlepší způsob profesionálního poskytování firemních aplikací uživatelům Mac. Mezi klíčové výhody patří:

 • Otevřte dveře Macu – Pokud firemní aplikace běží na Windows XP, Windows 7, Windows 8 nebo na jednom z více než 200 jiných operačních systémů, VMware Fusion je vytvořen tak, aby zajistil maximální kompatibilitu pro aplikace, které uživatelé potřebují.
 • Vytvořte virtuální stroj s omezeným přístupem – Vytvořte šifrovaný firemní obraz, který splňuje požadavky zaměstnanců a umožňuje produktivitu hned po jejich prvním zapnutí. Aby se zamezilo manipulaci s firemním obrazem, není uživatelům dovoleno změnit nastavení virtuálního stroje nebo připojení USB zařízení do Windows.
 • Jednoduché nasazení napříč platformami – VMware Fusion 5 Professional zahrnuje komerční licenci VMware Player 5, který nasazuje a používá virtuální stroje s omezeným přístupem na Mac, Windows a Linux systémech. Takže bez ohledu na základní platformu, VMware Fusion 5 Professional dává uživatelům obchodní aplikace, které potřebují.
 • Snižte náklady na podporu – Náklady na podporu snížíte přesměrováním koncových zákazníků na speciální webové služby přímo z VMware Fusion 5 Professional Help menu.
 • Jednoduchá správa – VMware Fusion 5 Professional je plně trvalá licence, která aktivuje jak VMware Fusion 5 Professional, tak VMware Player 5 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací