Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VDI: Využívejte výhod Software Assurance s tenkými klienty TiCtOG

VDI: Využívejte výhod Software Assurance s tenkými klienty TiCtOG 7.11.2012 Zařízení TiCtOG (Thin Client OldanyGroup) nyní můžete zakoupit spolu s podkladovou (OEM) licencí operačního systému Windows určenou pro běžné desktopy (např. Windows 7 Professional).

Za předpokladu, že je vaše organizace předplatitelem Microsoft Software Assurance (SA) aplikovaného na zakoupeného tenkého klienta, můžete si na takové zařízení zdarma nainstalovat operační systém Microsoft Windows Thin PC. Na základě podkladové licence jste pak v rámci SA oprávněni k provozu a přístupu až ke 4 instancím virtuálního stroje s operačním systémem Windows ve své virtuální desktopové infrastruktuře. Na základě jednoho z benefitů SA je vám přidělena VDA licence, která vám povoluje přístup z tenkého klienta TiCtOG k virtuálnímu desktopu.

Microsoft Windows Thin PC je operační systém založený na technologii Windows Embedded 7 Standard, který je derivátem plnohodnotných Windows 7, na které jsou uživatelé koncových stanic při své každodenní práci zvyklí. Windows Thin PC je dostupný předplatitelům Software Assurance zdarma.

Zařízení TiCtOG s nainstalovaným Windows Thin PC je možné díky námi dodávanému TiCtOG Transformation Packu obohatit o softwarovou výbavu, na kterou jste u tenkých klientů TiCtOG běžně zvyklí. Velkou devizou je pak možnost centrální správy zařízení s tímto operačním systémem pomocí aplikace TiCtOG Space Management.

Microsoft Software Assurance Vám umožňuje kdykoli přejít na nejnovější verze daných  produktů v rámci předplatného, nepřetržitou telefonickou a webovou podporu, přístup k exkluzivním technologiím pro stolní počítače a další možnosti.

TiCtOG je tenký klient ušitý na míru řešení pro virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI). Malé rozměry, nízká spotřeba, vysoký výkon díky procesorům Intel Atom, bezhlučný chod, žádné pohyblivé části uvnitř zařízení  - malá část z výčtu vlastností tohoto robustního řešení, které lze provozovat v různých prostředích od kanceláří po výrobní haly.  • Související informace

  • Související produkty

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací