Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam Monitor 3.0: Zdarma

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Veeam Monitor 3.0: Zdarma 29.1.2009 Veeam uvolnil verzi 3.0 svého monitorovacího nástroje Veeam Monitor zdarma k používání s drobnými omezeními oproti verzi placené.

Společnost Veeam, velmi progresivní výrobce SW pro management virtualizačních řešení, uvolnila neplacenou verzi svého nového produktu Veeam Monitor 3.0 pro VMware ESX a ESXi.

Veeam Monitor 3.0 FREE

Tato verze (neplacená) má mnoho význačných vlastností na to, že jde o produkt, který je zdarma, a to včetně možnosti připojení na více VMware vCenter serverů.

Plná verze Veeam Monitor místo další funkcí a vlastností umožňuje uchovávání historie, analýzu trendů, capacity planning, neomezený počet alarmů a vytváření vlastních alarmů.

Strategie společnosti Veeam je, na prvním místě, upoutat všechny uživatele VMware ESXi serveru, který byl VMware uvolněn zdarma k používání. Poté, stejně jako VMware, se snaží přesvědčit své zákazníky k přechodu na placenou verzi.

Veeam Monitor 3.0 (FREE) ke stažení zde.

http://www.virtualization.info/2008/12/veeam-releases-free-version-of-monitor.html  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací