Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam: Vyhněte se dopadům chyb VMware vSphere, upgradujte do konce roku!

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Veeam: Vyhněte se dopadům chyb VMware vSphere, upgradujte do konce roku! 3.12.2015 Ve verzi 6 VMware vSphere se objevila řada kritických chyb, které byly objeveny až v produkčním prostředí u zákazníků. Několik těchto chyb se týkalo také CBT (Change Block Tracking) technologie, která je využívána pro zálohování a zálohovacími nástroji třetích stran, například Veeamem. Tyto kritické chyby ve VMware vSphere mohly způsobit, že vaše zálohy byly (jsou) nefunkční! Jak se vyhnout dopadům takových chyb?

Nefunkčním zálohám můžete předcházet, a to využitím patentované technologie SureBackup. Tato technologie je součástí edic Enterprise nebo Enterprise Plus produktu Veeam Backup & Replication a díky ní můžete ověřit funkčnost zálohy hned po jejím vytvoření. Upgradujte tedy na tyto edice (nebo si je zakupte) a můžete klidně spát, i když se objeví další chyby!

Kupte Veeam výhodně, objednejte ještě dnes, nejpozději do konce roku 2015!

Máte možnost aktuálně nakoupit Veeam ještě před zdražením nebo upgradovat dokonce ještě s možností slevy s ohledem na probíhající promo akce. Využijte této příležitosti už jen do konce tohoto roku!

Do konce roku má vyjít také Veeam Backup & Replication v9, který přinese řadu zajímavých novinek. Veeam opět nezklamal.

Chci zadat poptávku

Poslední kritická chyba vSphere 6.0 CBT issue byla právě opravena uvolněným patchem. Pokud byste potřebovali pomoct s jeho instalací, obraťte se na nás (support@oldanygroup.cz nebo +420 222 550 020).Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

  • Promo akce

  • Chci zadat poptávku
  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací