Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam: Získali jsme certifikace Veeam

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Veeam: Získali jsme certifikace Veeam 14.2.2012 Získali jsme certifikace VMSP a VMTSP a potvrdili tak status Veeam Gold Partner.

Společnost Veeam od 1. 2. 2012 změnila nejen ceny a licencování některých produktů, ale také podmínky pro jednotlivé úrovně partnerství.

V průběhu ledna jsme tak museli projít několika školeními a absolvovat závěrečné testy, abychom splnili podmínku dvou certifikací Veeam Sales Professional (odborník na prodej Veeam produktů) a dvou certifikací Veeam Technical Sales Professional (odborník na technickou stránku Veeam produktů se zaměřením na předprodejní podporu).

 

Z toho vyplývá nejen to, že nyní můžeme našim klientům poskytovat ještě kvalitnější a odbornější služby, ale také jsme si udrželi status Veeam Gold Partner, což nám umožňuje získávat přístup k těm nejvýhodnějším cenovým podmínkám pro naše klienty a také k slevovým promo akcím.Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací