Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam: Změny cen a licencování

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Veeam: Změny cen a licencování 2.2.2012 Společnost Veeam prostřednictvím svých partnerů oznámila změny v cenách a licencování svých vybraných produktů, platné od 1. 2. 2012.

Především se jedná o snížení ceny některých balíčků a navýšení ceny produktu Veeam Backup & Replication. Pro konkrétní nabídku zadejte prosím poptávku.

Chci zadat poptávku

Veeam Backup & Replication v6 přináší mnoho důležitých nových funkcí, které vycházejí z potřeb zákazníků a díky kterým produkt obdržel ocenění Best of VMworld 2011 Gold v kategorii New Technology (Nová Technologie).

 • Podpora více hypervisorů - nyní i Microsoft Windows Server Hyper-V a Hyper-V Server uvnitř stávající infrastruktury ochrany dat
 • Podniková škálovatelnost a vyšší výkon
 • Rozšířená a vylepšená replikace

Odpovídající navýšení ceny proběhlo také u balíčků, které tento produkt obsahují.

U balíčku Veeam Essentials byla provedena změna v licencování, pro zakoupení již není nutné vlastnit VMware vSphere Essentials. Navíc můžete Veeam Essentials a Veeam Essentials Plus (nyní Veeam Essentials Standard a Veeam Essentials Enterprise) nakupovat jako licence po dvou socketech; limit šesti socketů na zákazníka zůstává.

Dále proběhlo snížení ceny balíčku Veeam Management Suite, který obsahuje čtyři nejoblíbenější produkty společnosti Veeam – Veeam Backup & Replication, Veeam Reporter, Veeam Monitor a Veeam Business View.

Další zlevnění se týká balíčku Veeam ONE, který nabízí komplexní řešení pro správu VMware vSphere. Veeam ONE obsahuje produkty Veeam Monitor a Veeam Reporter, které nebudou nadále samostatně k prodeji, pouze jako součást Veeam ONE, Veeam Management Suite a Veeam Essentials.

Změny se netýkají jen cen. Produkty nworks (nworks Management Pack, nworks Smart Plug-in) jsou nově k dostání i ve verzi Plus, která zahrnuje Veeam Reporter.

Licence všech produktů se dělí na Tier A a Tier B. Tier A jsou licence opravňující použití na serverech s 1-6 jádry na CPU, kdežto Tier B jsou licence opravňující použití na serverech se 7-12 jádry na CPU.

Doporučené koncové ceny v Kč bez DPH

Veřejný sektor a školství mají standardně slevu z doporučených koncových cen 15%, resp. 40%.

Pro všechny zákazníky Veeam jsou jako bonus připraveny následující výhody: cloud storage ke stažení zdarma a optimalizace přenosu dat zdarma.Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Promo akce

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací