Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware ohlásil vydání prvního operačního systému pro budování interních cloudů - VMware vSphere 4

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware ohlásil vydání prvního operačního systému pro budování interních cloudů - VMware vSphere 4 21.4.2009 Společnost VMware dnes opět vstoupila do dějin informačních technologií, když uvedla na trh nový produkt VMware vSphere 4, který je následovníkem dobře známého produktu VMware Virtual Infrastructure 3. Díky technologiím, které tyto produkty reprezentují mohou dnes tisíce společností začít budovat své interní cloudy postavené na virtuální infrastruktuře.

Dlouho očekávaný okamžik se dnes stal skutečností - společnost VMware ohlásila nástupce VMware Virtual Infrastructure 3 - VMware vSphere 4 - první operační systém umožňující budování interních cloudů.

V dnešní době, kdy se využívání IT prostředků ubírá směrem poskytování služeb na požádání (on-demand), software je poskytován jako služba (Saas) a virtualizace umožňuje pohlížet na IT infrastrukturu zcela odlišným způsobem než tomu bylo v minulosti, je uvedení produktu, který umožňuje budování interních cloudů (IaaS platformy) logickým krokem a společnost VMware je v oblasti virtualizace první.

Více informací o novinkách ve VMware vSphere 4 se dočtete v článku VMware vSphere 4: Co je nového?

http://www.vmware.com/company/news/releases/vsphere-launch.html  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací