Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware oznámil aktualizaci služby vCloud Air Disaster Recovery

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware oznámil aktualizaci služby vCloud Air Disaster Recovery 5.2.2015 Na konci ledna oznámil VMware, že v prvním kvartálu vydá aktualizované řešení pro obnovení po havárii (disaster recovery) pro svoje IaaS řešení vCloud Air (dříve vCloud Hybrid Service). vCloud Air Disaster Recovery bude zahrnovat nová vylepšení služeb.

VMware tak chce rozšířit své služby a pomoci potřebám svých zákazníků v oblasti disaster recovery. Nejdříve poskytovali efektivní, snadno použitelné a nízkonákladové řešení spolu se širokým uplatněním a podporou operačního systému. Nyní představují tři nová vylepšení služby, která poukazují na jejich pokračující úsilí o zjednodušení používání jejich disaster recovery řešení a zároveň dávají službě rozšířené možnosti.

Tato nová vylepšení zahrnují následující:

 • Nativní failback podpora – poskytuje bezproblémovou zpětnou replikaci z datových center vCloud Air do zákazníkova prostředí, stejně jako podporu pro offline přenos dat prostřednictvím fyzického disku, což poslouží větším prostředím.
 • Několik bodů obnovení – umožňuje více kopií z bodu v čase replikovaných virtuálních strojů, dovoluje vám dostat se k předchozím snapshotům ve vašem prostředí data centra v případě poruchy nebo v případě potřeby obnovení na předchozí sadu dat.
 • Samoobslužná automatizace – využívá vRealize Orchestrator prostřednictvím plug-inu pro vCloud Air Disaster Recovery, aby definovala a nasadila pravidla pro obnovení, která pomohou zefektivnit operace zotavení.

http://cloudcomputing.info/en/news/2015/01/vmware-announces-vcloud-air-disaster-recovery.html • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací