Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware představil Horizon Suite – evoluce v poskytování desktopových služeb uživatelům

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware představil Horizon Suite – evoluce v poskytování desktopových služeb uživatelům 22.2.2013 Společnost VMware představila dne 20.2.2013 novinku ve svém produktovém portfoliu - VMware Horizon Suite. Jedná se o komplexní platformu pro dostupnost IT prostředků odkudkoli, která spojí koncové uživatele s jejich daty, aplikacemi a desktopy z jakéhokoliv zařízení bez snižování zabezpečení nebo ztráty kontroly nad IT infrastrukturou.

VMware Horizon Suite umožní IT organizacím vybavit své uživatele bezpečnou pracovní plochou s jednoduchou správou, která přináší dokonalý uživatelský zážitek napříč různými zařízeními. S Horizon Suite přicházejí nové verze stávajících produktů, které jsou nyní součástí Horizon Suite - VMware Horizon View 5.2 a VMware Horizon Mirage 4.0 – a s nimi i nový produkt VMware Horizon Workspace.

VMware Horizon Suite spojuje nejlepší VMware řešení pro virtualizaci desktopů a technologie pro podporu pracovníků v terénu nebo v kanceláři, včetně Project Octopus (Horizon Data), Project AppBlast, Project AppShift, VMware ThinApp, VMware Horizon Application Manager a VMware Horizon Mobile. Integrovaná platforma pro podporu terénních pracovníků VMware Horizon Suite je vytvořena tak, aby transformovala technologická sila z dat, aplikací a desktopů do centralizovaných IT služeb, které mohou být snadno nachystané, spravované a doručené koncovým uživatelům.

Dostupnost a ceny

VMware Horizon Suite bude dostupný během prvního kvartálu 2013 a zákazníci budou mít volbu využití celé platformy integrovaných produktů nebo koupě a nasazení specifických funkcí platformy podle toho, co organizace potřebuje.

VMware Horizon Suite bude licencován na jmenovitého uživatele. Cena by měla začínat na 6.000,  Kč bez DPH. Všechny Horizon Suite produkty budou k dostání i odděleně.

Chci zadat poptávkuPoptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Související produkty

 • Související informace

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací