Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware VMmark: Benchmark pro virtualizační platformu VMware

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware VMmark: Benchmark pro virtualizační platformu VMware 29.1.2009 Nástroj VMware VMmark je určen pro srovnávací zátěžové testy HW s využitím VMware ESX a porovnání výkonnosti HW jednotlivých výrobců a různých platforem.

Ačkoli je nástroj VMware VMmark určen pouze pro zátěžové testování VMware ESX serveru a tedy nejde srovnávat výkon daného HW s ostatními virtualizačními platformami (zejména pak Citrix XenServer a Microsoft Hyper-V), jedná se v podstatě o jediný nástroj svého druhu, který umožňuje výrobcům HW porovnání výkonnosti na různých konfigurací serverů.

Jediným podobným nástrojem svého druhu je Intel vConsolidate.

Pokud vás zajímají výsledky z jednotlivých testů, metodika testování a další podrobné informace, navštivte stránku VMware VMmark.

VMmark: První standardizovaný srovnávací test (benchmark) pro virtualizační platformy

VMware vyvinul VMmark jako standardní metodiku pro porovnávání výkonu zvirtualizovaných systémů. Systém testů ve VMmark obsahuje sérii "sub-testů", které jsou odvozeny od běžně používaných nástrojů pro generování zátěže, stejně jako testy vyvinuté společností Standard Performance Evaluation Corporation (SPEC®). Vedle existence VMmarku, je VMware členem SPEC Virtualization subcommittee a pracuje s ostatními členy SPEC na vytvoření zcela nového srovnávacího testu (benchmark) pro virtualizační platformy.

http://www.virtualization.info/2008/12/vmware-forms-panel-to-review-vmmark.html  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací