Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware: vSphere 4.0 bude mít vCenter server pro linux

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware: vSphere 4.0 bude mít vCenter server pro linux 5.2.2009 Dobrá zpráva pro všechny linuxové administrátory - VMware konečně připravuje variantu vCenter (VirtualCenter) serveru pro linux v nadcházející verzi VMware Infrastructure 4, nově nazývané VMware vSphere 4.0.

O změně názvu VMware Infrastructure 4 na VMware vSphere 4.0 jsem vás již informovali.

Nejedná se však o oficiální zprávu přímo ze zdrojů VMware, ale tato informace je součástí abstractu jedné z přednášek pro nadcházející VMworld Europe 2009 konaný letos opět v Cannes (FR):

Abstract:
Požadavky zákazníků po vCenter serveru běžícím pod linuxem byly ohromující. Zatímco většina zdrojového kódu je multiplatformní, není úplně snadné provozovat vCenter server na linux se zachováním všech stávajících vlastností. Tato prezentace se bude věnovat multiplatformnímu vývoji vCenter, zejména pak otázkám podpory internacionalizace, databází, multi-vCenter prostředím a customizaci obrazů windows systémů. Přednáška bude obsahovat živé demo poslední vývojové verze vCenter serveru běžícího na linuxu.

http://www.virtualization.info/2009/01/vmware-vsphere-40-will-have-vcenter.html  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací