Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware vydá novou verzi produktů Workstation 11 a Player 7 Pro

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware vydá novou verzi produktů Workstation 11 a Player 7 Pro 23.10.2014 Na začátku října oznámil VMware vydání nové verze svého produktu vedoucího v oblasti počítačové virtualizace – VMware Workstation 11. Tento produkt již 15 let pomáhá v oblasti virtualizace a nasbíral více než 50 ocenění v odvětví. VMware Workstation 11 nabídne podporu Windows 10 Tech Preview, vynikající výkon a cloudové připojení s integrací VMware vCloud Air pro podporu těch nejpokročilejších počítačových prostředí.

VMware Workstation 11

VMware Workstation 11 přinese špičkové funkce a výkon, na které se mohou techničtí profesionálové spolehnout každý den při práci s virtuálními stroji. S podporou poslední verze Windows a Linux, nejnovějších procesorů a hardwaru a možností připojit se k VMware vCloud Air bude VMware Workstation perfektním nástrojem pro zvýšení produktivity, ušetření času a využití cloudu.

Aktualizace bude zahrnovat:

Podpora Windows 10 Tech Preview – podpora více než 200 operačních systémů včetně posledního Microsoft Windows 10 Tech Preview. Techničtí uživatelé mohou také používat Windows 2012 R2 pro servery, Ubuntu 14.10, RHEL 7, CentOS, Fedora 20, Debian 7.6 a mnoho dalších.

Vynikající výkon – Workstation bude podporovat nejnovější 64bitové procesory Intel x86, včetně nové Haswell mikroarchitektury pro maximální výkon. Díky využití nových klíčových rozšíření Haswell, přinese řešení až 45% vylepšení náročných CPU operací jako jsou multimédia, šifrování/dešifrování a další namáhavé výkonnostní testy v porovnání s Workstation 10.

Výkonné virtuální stroje a grafika – vývojáři a IT administrátoři budou moci vytvářet virtuální stroje s až 16 vCPU, 8 TB virtuálními disky a až 64 GB pamětí pro spuštění těch nejvíce náročných aplikací. Graficky náročné aplikace budou navíc podpořeny až 2 GB video pamětí na jeden virtuální stroj.

Připojení k VMware vCloud Air – Připojení VMware vSphere nebo VMware vCloud Air bude k dispozici pro rozšíření a škálování virtuálních strojů přes veřejný cloud. Vývojáři se budou moci jednoduše připojit k VMware vCloud Air a nahrávat, spouštět a prohlížet virtuální stroje přímo z rozhraní Workstation, aby mohli jednoduše spolupracovat se vzdálenými členy týmu a škálovat přes veřejný cloud.

VMware Player 7 Pro

VMware Player 7 Pro bude aktualizované zjednodušené řešení pro desktopovou virtualizaci, které umožní uživatelům spustit jeden nebo více operačních systémů na stejném počítači. Řešení nabídne přidanou kompabilitu operačních systémů, podporu nejnovějších notebooků a tabletů a kompabilitu s VMware Fusion 7 Pro a Workstation 11 a pomůže tak IT profesionálům s řízením uživatelů a provozem firemních desktopů.

Hlavní funkce:

Zlepšená kompatibilita operačních systémů – VMware Player 7 Pro poběží na nejnovějším vydání Windows včetně Windows 8.1 a bude podporovat stávající systémy jako Windows XP a Windows 7 ve virtuálním prostředí, takže uživatelé mohou pokračovat v používání starších aplikací.

Větší kompatibilita hardwaru – VMware Player 7 Pro bude optimalizován tak, aby běžel na moderním hardwaru včetně nejnovějších notebooků a tabletů s vysokým rozlišením.

Aktualizovaná kompatibilita se souvisejícími VMware produkty – VMware Player 7 Pro bude moci spustit zabezpečené virtuální stroje vytvořené ve VMware Workstation 11 nebo VMware Fusion 7 Pro. Zabezpečené virtuální stroje zabezpečují firemní desktopy pomocí šifrování, runtime ochrany heslem, omezení přístupu k USB, izolace mezi hostitelem a operačním systémem hosta a pomocí časového omezení.

Nové systémové požadavky

Virtuální stroje podporují 32bitové operační systémy, VMware Workstation 11 a Player 7 Pro budou ale vyžadovat 64bitové procesory a 64bitové hostitelské operační systémy pro pokročilou výpočetní techniku a zvýšení výkonu.

http://ir.vmware.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=873962  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací