Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware vydal VMware Fusion 8 a Fusion 8 Pro s podporou Windows 10

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware vydal VMware Fusion 8 a Fusion 8 Pro s podporou Windows 10 25.8.2015 VMware dnes vydal novou verzi VMware Fusion 8 a VMware Fusion 8 Pro, které nabízejí nové bezkonkurenční funkce a VMware Fusion 8 Pro navíc poskytuje cloudovou integraci vytvořenou pro pokročilé uživatele a technické profesionály.

Stáhnout soubor

VMware Fusion 8

VMware Fusion 8 je vytvořen pro jednotlivce, kteří hledají jednoduché, rychlé a spolehlivé řešení pro chod Windows na Macu bez restartování. Díky bezproblémové integraci, která umožňuje spuštění Windows aplikací jako nativních Mac aplikací, je Fusion 8 idealním řešením pro uživatele Macu, kteří chtějí co nejvíce využít obou prostředí.

Mezi hlavní nová vylepšení patří:

 • Vytvořeno pro Microsoft Windows 10 - VMware Fusion 8 dovoluje uživatelům využít výhod posledních funkcí z Windows 10 jako je Cortana, mluvící virtuální asistentka od Microsoftu, nebo nový webový prohlížeč Edge. Uživatelé mohou rychle, jednoduše a bezpečně instalovat nové nebo upgradovat existující virtuální stroje do Windows 10.
 • Připraveno na Apple OS X El Capitan - VMware Fusion 8 je připravený na nový operační systém od Apple El Capitan. Uživatelé mohou bezstarostně používat veřejnou beta verzi El Capitan na VMware Fusion 8 už dnes nebo si nainstalovat El Capitan na virtuální stroj pro testování nových funkcí, schopností a kompatibility aplikací bez narušení stávajícího prostředí Macu.
 • Vylepšená grafika - díky přidané podpoře DirectX 10 a OpenGL 3.3 dokáže VMware Fusion 8 přinést až o 65 % rychlejší grafiku oproti předchozím verzím a poskytuje tak uživatelům lepší odezvu a plynulejší grafiku pro každodenní práci spolu s maximálním výkonem pro velmi náročné 3D aplikace.
 • Kompatibilní s posledními modely Mac - ať už používáte Windows na posledním modelu jako je iMac Retina 5K nebo připojením Retina Mac ke 4K displejům, VMware Fusion 8 přináší uživatelům nepřekonatelný zážitek smíšených prostředí Windows na Mac. Uživatelům Mac notebooků umožňuje VMware Fusion využívat napájení z jejich Mac baterie co nejefektivněji a poskytuje adaptivní přepínání grafiky, aby uživatelům dodal nejvyšší výkon a zároveň co nejméně ovlivnil životnost baterie.

VMware Fusion 8 Pro

VMware Fusion 8 Pro dává virtualizaci na Macu úplně nový rozměr díky bezkonkurenčním funkcím vytvořeným pro technické profesionály, kteří chtějí spouštět Windows a Linux aplikace na Macu bez restartování.  S přidanou podporou posledních operačních systémů od Windows, Linux a Mac jako je Windows 10, Ubuntu 15.04 nebo OS X EL Capitan Preview, mohou pokročilí uživatelé, vývojáři, QA a IT admini spoléhat na vysoký výkon, spolehlivost a přední virtualizační schopnosti VMware Fusion 8 Pro.

 • Od Macu ke cloudu - nativní integrace s VMware vCloud Air je nyní dostupná a může být použita pro bezpečné zálohování lokálních virtuálních strojů do cloudu nebo k vytváření webových stránek a aplikací lokálně před vypuštením do produkce.
 • VMware Ecosystem Integration - VMware Fusion 8 Pro má vylepšenou integraci pro vytváření, spouštění a připojení k virtuálním strojům hostovaným na VMware vSphere, VMware ESXi nebo VMware Workstation serverech. Umožňuje řízení a stahování virtuálních strojů ze vzdálených serverů a jejich přeměnu na lokální virtuální stroje Fusion Pro nebo nahrání lokálních virtuálních strojů do vSphere přímo z Fusion Pro.
 • Vytvořeno pro vývojáře - zákazníci mohou využít moderní nástroje třetích stran jako je Chef, Hashicorp Vargant nebo Docker Machine pro automatizaci virtuálních strojů nebo vytvoření univerzálních aplikací pro zařízení s Windows 10 bez toho, aby kdy museli opustit Mac.
 • Komplexní virtuální sítě - s aktualizovanými síťovými ovladači včetně IPv6 NAT a kompatibilitou s ekosystémem VMware mohou uživatelé VMware Fusion 8 Pro znovu vytvořit komplexní cloudové architektury přímo na Macu pro předvedení nebo schválení designu před implementací.

http://www.vmware.com/company/news/releases/vmw-newsfeed/VMware-Launches-VMware-Fusion-8-and-Fusion-8-Pro-With-Support-for-Windows-10,-Accelerated-Performance-and-Enhanced-Connectivity/1983220Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Promo akce

 • Stáhnout soubor
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací